Strona główna Na sygnale Kryminalne Hodował marihuanę. Grozi mu 8 lat więzienia

Hodował marihuanę. Grozi mu 8 lat więzienia

1

Policjanci zabezpieczyli 170 gramów narkotyków oraz 15 krzaków konopi indyjskich.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością narkotykową łódzkiej komendy  ustalili, że  na terenie jednej z posesji w Pabianicach  znajduje się nielegalna uprawa marihuany.

23 marca 2016  roku policjanci przeszukali dokładnie posesję należącą do 50-latka. W budynku gospodarczym  było zakamuflowane wejście do małego pomieszczenia, gdzie odbywała się hodowla roślin. W doniczkach rosły krzaki konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.

– Domowa plantacja była  doglądana, a dzięki odpowiedniej aparaturze roślinom zapewniono do rozwoju sprzyjające warunki.  Podczas dalszych przeszukań pomieszczeń ujawniono blisko 170 gramów marihuany. Zatrzymany do tej sprawy 50-latek noc spędził w celi pabianickiej komendy – informuje kom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice.

Odpowie za nielegalne uprawianie oraz posiadanie dużej ilości narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to karę do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Osiem lat za zabicie człowieka…niby nie umyślne ale wyrok śmieszny biorąc pod uwagę że wyjdzie po czterech za dobre sprawowanie lub wcześniej. Mam nadzieję że wniesienie apelacji i ew proces w innym nie pooplacanym sądzie wniesie dłuższy wymiar kary