Strona główna Aktualności Z miasta O słupy ogłoszeniowe też trzeba dbać. Nie zawsze tak było

O słupy ogłoszeniowe też trzeba dbać. Nie zawsze tak było

7
Urząd Miejski w Pabianicach wybiera firmę, która w 2023 roku zaopiekuje się słupami i tablicami ogłoszeniowymi. 

Temat może wydawać się błahy, jednak dbanie o te instalacje jest dość ważne w kontekście wizerunku miasta i dbania o porządek w nim. Pabianiczanie w ostatnich latach musieli oglądach zaniedbane słupy ogłoszeniowe. Jeszcze w połowie 2021 roku większość z nich była zardzewiała i odrapana.

Zdjęcie z lipca 2021 roku

Wtedy opieka nad nimi zlecona była spółdzielni socjalnej „Zielone Pabianice”. Ten twór został już zlikwidowany i w 2022 roku miasto wybrało do tej usługi firmę z Bełchatowa. Ta wywiązała się z umowy.
Urzędnicy szukali firmy na kolejny, czyli 2023 rok. Oferty można było składać do środy 7 grudnia. Co należy do obowiązków?

Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie administrowania 15 słupami i 21 tablicami do celów ogłoszeniowych obejmująca:
1) umieszczanie ogłoszeń, plakatów, materiałów informacyjnych, reklamowych i wyborczych,
2) utrzymanie w czystości tablic oraz terenu wokół nich,
3) bieżącą naprawę tablic w przypadku ich uszkodzenia,
4) dbałość o estetykę logotypu i herbu miasta Pabianic,
5) renowacje, czyszczenie i malowanie tablic.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Miasto jest oblepiane setkami tysięcy różnego rodzaju ulotkami , w miejscach gdzie absolutnie nie powinny tam się znaleźć. Wszędzie pełno ulotek walajacych się dookoła. Dlaczego np Straż Miejska tego procederu nie ściga zmuszając właściciela ulotek do sprzątania tych śmieci. Na każdej ulotce podany jest przecież kontakt do właściciela.

Problem jest wielopłaszczyznowy, ludzie nie dbają o porządek, władza również nic z tym nie robi, każdy jest zabiegany i ma masę problemów na głowie i jest jak jest.

UWAGA KRET KAROL NADAJE

A gdzie te słupy stoją bo w centrum ich nie widać

comment image

takie lepienie farbami rdzy co roku … raz by proszkowo pomalowali i wcześniej by projekt wiat zmienili niż farbę kładli. ale to trzeba myśleć…