Strona główna Styl życia Ludzie Nowy mural skradł serca pabianiczan

Nowy mural skradł serca pabianiczan

8
Niebywała ilość pozytywnych reakcji na nowy mural Kruka. Labrador na ścianie domu przy ul. Moniuszki zapoczątkował nową serię – „Anioł Stróż”.

W poniedziałek 5 sierpnia na naszym profilu na Facebook’u opublikowaliśmy zdjęcie nowego muralu. Post ma już ponad 1300 reakcji i 130 komentarzy. Czytelnicy zachwycają się nowym dziełem Kruka.
O projekcie opowiedział nam sam autor, czyli Adam Wirski. Zobaczcie materiał wideo.

REKLAMA

8
Dodaj komentarz

1600
7 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Irek

PSM by mogła udostępnić szczyty bloków żeby Kruk mógł malować.

1

To jest fakt zamiast ledwo zaczepionych wielkich reklam które prawie spadają lepiej by zrobić mural z jakąś np historią naszego miasta.

:)

Jak dla mnie Pan Adam powinien malować wszędzie tam gdzie jest jakieś wolne miejsce. Dzięki jego pomysłom Pabianice stały się bardziej kolorowe 🙂

Nikt

Szczerze to chyba jeden z najlepszych murali w mieście. Kruk jest bardzo uzdolniony, powinien malować to, co chce, bo zlecane murale np ten na Wiejskiej są trochę kiczowate

Radek

Mega usmiech na twarzy. Super talent pozdrawiam. Obawiam się tylko jednego: kiedy sukienkowi zaczną się denerwować. Maluj nasze miasto.

Czytelnik

Więc chodź, pomaluj mój świat. Brawo Kruk, tak trzymaj. Prosimy o więcej.

Anna Maria

Petycja do Urzędu Miasta. Zakupcie farby, duuuużo farb i niech maluje!

Inspektor

Zostaw już te same przeorane rewiry i upiekszaj resztę miasta. Twój talent jest za wielki chłopie żebyś skupial się tak tylko na swojej okolicy!