Strona główna Styl życia Ludzie Nowy mural skradł serca pabianiczan

Nowy mural skradł serca pabianiczan

8
Niebywała ilość pozytywnych reakcji na nowy mural Kruka. Labrador na ścianie domu przy ul. Moniuszki zapoczątkował nową serię – „Anioł Stróż”.

W poniedziałek 5 sierpnia na naszym profilu na Facebook’u opublikowaliśmy zdjęcie nowego muralu. Post ma już ponad 1300 reakcji i 130 komentarzy. Czytelnicy zachwycają się nowym dziełem Kruka.
O projekcie opowiedział nam sam autor, czyli Adam Wirski. Zobaczcie materiał wideo.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

PSM by mogła udostępnić szczyty bloków żeby Kruk mógł malować.

To jest fakt zamiast ledwo zaczepionych wielkich reklam które prawie spadają lepiej by zrobić mural z jakąś np historią naszego miasta.

Jak dla mnie Pan Adam powinien malować wszędzie tam gdzie jest jakieś wolne miejsce. Dzięki jego pomysłom Pabianice stały się bardziej kolorowe 🙂

Szczerze to chyba jeden z najlepszych murali w mieście. Kruk jest bardzo uzdolniony, powinien malować to, co chce, bo zlecane murale np ten na Wiejskiej są trochę kiczowate

Mega usmiech na twarzy. Super talent pozdrawiam. Obawiam się tylko jednego: kiedy sukienkowi zaczną się denerwować. Maluj nasze miasto.

Więc chodź, pomaluj mój świat. Brawo Kruk, tak trzymaj. Prosimy o więcej.

Petycja do Urzędu Miasta. Zakupcie farby, duuuużo farb i niech maluje!

Zostaw już te same przeorane rewiry i upiekszaj resztę miasta. Twój talent jest za wielki chłopie żebyś skupial się tak tylko na swojej okolicy!