Strona główna Aktualności Nowy maszt w podstawówce

Nowy maszt w podstawówce

10
Na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 16 w Pabianicach stanie nowy maszt na flagę Polski. Zastąpi on wysłużony stary maszt.

Do dnia Święta Niepodległości 11 Listopada, w niemal 1500 gminach w całej Polsce, zainstalowane będą nowe maszty. Radny miejski Włodzimierz Stanek, od premiera Mateusza Morawieckiego, otrzymał właśnie podziękowania za zaangażowanie w ten projekt.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nowy maszt ma podobno mieć wbudowany modem 5G. czy to prawda?

Kolejny fajny wałek naszego rządu. Zamówili hurtowo 41 tysięcy flag 0,784 m² po 121 złotych, a ich producent w detalu sprzedaje większe flagi 1,35 m² za 70 złotych. Mogli mieć ponad 71 tysięcy flag większych, ale zdecydowali się na 41 tysięcy flag mniejszych za te same pieniądze 😀 Już nie wspominając o tym, że jakby poszukać to podobne jakościowo flagi można wyrwać nawet za 15 zł/sztuka.

A flagi uszyła firma brata posła pisu 😁💥🤟

długofalowe myślenie nie boli. mniejsza flaga mniej wody i proszku na pranie!

Czy w środku, tak jak w innych szkołach na terenie Polski, jest zaimplementowany tajny nadajnik 5G ?

Na szczęście, już tak 😀

to będzie można łatwo sprawdzić organoleptycznie. W masztach które mają 5G wewnątrz sztycy, flaga łopota na wietrze w prawą stronę. W tych bez w lewą albo tylko lekko powiewa, bo fale nie niosą w poziomie materiału.

Ale, od której strony patrząc?

no przecież z przodu masztu!

Niech Stanek stawia maszt. Tylko , że coraz mniej jest tych dla których ma to jakieś znaczenie. Skoro flaga nie kocha swoich obywateli to to i oni podobnie..