Strona główna Aktualności Z miasta Nowy klub fitness powstanie w centrum handlowym

Nowy klub fitness powstanie w centrum handlowym

14
Nowa sieć klubów fitness Just Gym wchodzi do Pabianic, a konkretnie do Centrum Handlowego Echo przy ul. Zamkowej 31. Siłownie spod tej marki są czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. 

Nowy klub powstanie w miejscu, gdzie funkcjonował sklep Piotr i Paweł. Firma złożyła niedawno wniosek o pozwolenie na przebudowę lokalu. Otwarcie nastąpi więc najwcześniej za kilka miesięcy.

Just Gym ma już 12 klubów w całej Polsce. W grudnia mają zostać otwarte kolejne 2 –  w Łodzi i Wrocławiu. Ciekawe są na pewno ceny wejściówek. Miesięczny karnet „open” w Elblągu czy Lublinie kosztuje 69 złotych.

Co interesujące, klubu dzięki automatycznemu rozliczaniu wejść otwarte są przez całą dobę.

 

REKLAMA

14
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
12 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Zamiast spożywczego który tam jest potrzebny to gówno otworzą klubow faktycznie mało w Pabianicach :/

Spożywcze

Mało spożywczych w Pce? Serio…???

Akinom

No akurat całodobowych jest tyyyyyle, że nie wiadomo który klub wybrać…

Zły

Otwórz spożywczy. Kto Ci broni?

Bibi

Żeczywiście mało jest u nas marketów..hahaha

Jak się cieszę

Nie płacz Martuś, musisz ruszyć Swoje cztery litery dalej kilkanaście metrów do biedronki na ul. Partyzanckiej, a może jednak wejdziesz poćwiczyć to dobrze zrobi Twojej sylwetce.

mKI

właśnie tu jest , Martuś ma problem z siłowniami ( nie ma za to problemu ze spożywką ), a przez to ma problem z własnymi czterema za ciężkimi literami, których nie może ruszyć

Akurat sylwetkę to mam idealna a wolę droższy market jak Piotr i Paweł gdzie były zdrowe i dobre jakościowo produkty a nie gówniany klub a może ty ruszysz 4 litery i przejdziesz się do innego klubu co w Pabianicach pelno i poprawisz swoją sylwetkę

mKI

taa, znamy to ….” Samochwała w kącie stała i…… Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna…. ” :))))

Edward

Zgadzam się, bez spożywczaka centrum upadnie.

Greta

Wrotkarnia w miejscu CCC, fitness w miejscu Piotra Pawła.. Hmm… Pewna epoka Echo jako centrum handlowego właśnie się kończy, kolejni najemcy z punktów handlowych uciekają, reszcie najemców brakuje klientów, obroty spadają… Ktoś chciał zmienić Echo i to się dzieje, ale czy na pewno o to chodziło??

pabnin

Ekipa z UM i starostwa chciała. Sami promowali tkalnię.

obywatel

A W. S. i K. C. kino Helios … podobno kicha z frekwencją na widowni.

Pabnin

Zgadza się. Sam pisałem wcześniej, że drugie kino nie jest potrzebne w tym mieście. Byłem raz z ciekawości. A z tego, że powstanie całodobowa siłownia to bardzo się cieszę. W mieście nie ma jeszcze takiej. Nie wiem jak strefa ruchu, ale kojarzy mi się z miejscem dla kobiet raczej.