Strona główna Aktualności Z miasta Nowy klub fitness powstanie w centrum handlowym

Nowy klub fitness powstanie w centrum handlowym

18
Nowa sieć klubów fitness Just Gym wchodzi do Pabianic, a konkretnie do Centrum Handlowego Echo przy ul. Zamkowej 31. Siłownie spod tej marki są czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. 

Nowy klub powstanie w miejscu, gdzie funkcjonował sklep Piotr i Paweł. Firma złożyła niedawno wniosek o pozwolenie na przebudowę lokalu. Otwarcie nastąpi więc najwcześniej za kilka miesięcy.

Just Gym ma już 12 klubów w całej Polsce. W grudnia mają zostać otwarte kolejne 2 –  w Łodzi i Wrocławiu. Ciekawe są na pewno ceny wejściówek. Miesięczny karnet „open” w Elblągu czy Lublinie kosztuje 69 złotych.

Co interesujące, klubu dzięki automatycznemu rozliczaniu wejść otwarte są przez całą dobę.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zamiast spożywczego który tam jest potrzebny to gówno otworzą klubow faktycznie mało w Pabianicach :/

Mało spożywczych w Pce? Serio…???

No akurat całodobowych jest tyyyyyle, że nie wiadomo który klub wybrać…

Otwórz spożywczy. Kto Ci broni?

Żeczywiście mało jest u nas marketów..hahaha

Nie płacz Martuś, musisz ruszyć Swoje cztery litery dalej kilkanaście metrów do biedronki na ul. Partyzanckiej, a może jednak wejdziesz poćwiczyć to dobrze zrobi Twojej sylwetce.

właśnie tu jest , Martuś ma problem z siłowniami ( nie ma za to problemu ze spożywką ), a przez to ma problem z własnymi czterema za ciężkimi literami, których nie może ruszyć

Akurat sylwetkę to mam idealna a wolę droższy market jak Piotr i Paweł gdzie były zdrowe i dobre jakościowo produkty a nie gówniany klub a może ty ruszysz 4 litery i przejdziesz się do innego klubu co w Pabianicach pelno i poprawisz swoją sylwetkę

taa, znamy to ….” Samochwała w kącie stała i…… Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna…. ” :))))

Zgadzam się, bez spożywczaka centrum upadnie.

Wrotkarnia w miejscu CCC, fitness w miejscu Piotra Pawła.. Hmm… Pewna epoka Echo jako centrum handlowego właśnie się kończy, kolejni najemcy z punktów handlowych uciekają, reszcie najemców brakuje klientów, obroty spadają… Ktoś chciał zmienić Echo i to się dzieje, ale czy na pewno o to chodziło??

Ekipa z UM i starostwa chciała. Sami promowali tkalnię.

A W. S. i K. C. kino Helios … podobno kicha z frekwencją na widowni.

Zgadza się. Sam pisałem wcześniej, że drugie kino nie jest potrzebne w tym mieście. Byłem raz z ciekawości. A z tego, że powstanie całodobowa siłownia to bardzo się cieszę. W mieście nie ma jeszcze takiej. Nie wiem jak strefa ruchu, ale kojarzy mi się z miejscem dla kobiet raczej.

Mogłeś zawetować !

Ci, co uciekli, chociaż to światowe sieci, to już w Tkalni dostają po d…, bo klientów tam brak.
Echo, jak konsorcjum musi zarabiać i oni mają w d… kto, kiedy i co tam będzie. Liczy się kasa na wynajem, reszta nie ma znaczenia !

I bardzo dobrze że powstaje siłka.

Faktycznie, lepsza siła, jak brama i dopy, ale na sterydy też trzeba uważać !