Strona główna Styl życia Nowości w sklepie stacjonarnym dla klientów 4kom

Nowości w sklepie stacjonarnym dla klientów 4kom

0

Sklep z akcesoriami do telefonów i tabletów 4KOM, który znajduje się w Pabianicach, przy ulicy Zamkowej 4 to lokalny biznes, który nieustannie się rozwija. Choć sklep głównie zajmuje się sprzedażą internetową i wysyłką produktów na całą Polskę, nie zapomina też o klientach stacjonarnych. Sprawdź, jakie nowości i wyjątkowe rabaty czekają na odwiedzających sklep stacjonarny 4KOM.

Karty rabatowe dla stałych klientów

Od niedawna firma 4KOM postawiła na karty rabatowe, które pomogą klientom uzyskać atrakcyjne zniżki na zakupy w sklepie stacjonarnym. Osoby, które posiadają taką kartę zbierają na niej pieczątki, jedna za każde zrobione zakupy bezpośrednio w sklepie. Po uzbieraniu wymaganej ilości pieczątek, klientowi przysługuje pokaźny rabat na kolejne zakupy. W ten sposób firma chce wyróżnić osoby z Pabianic i okolic, które regularnie zaopatrują się w akcesoria GSM, w ich sklepie.

Stanowisko do wycinania folii ochronnej

Kolejną nowością jest przygotowane stanowisko do docinania folii i oklejania urządzeń mobilnych. Znakomicie zaaranżowane stanowisko pozwala pracownikom firmy okleić każdy rodzaj urządzenia, począwszy od telefonów, przez tablety czy smartwatche. Co ważne, usługę wykonują pracownicy firmy, którzy zostali specjalnie przeszkoleni, by ochrona ekranu była założona równo i była dobrze dopasowana do każdego modelu urządzenia.

Miejsce dla najmłodszych

Niebawem w sklepie 4kom pojawi się też stanowisko do zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą mogły zająć się sobą podczas, gdy dorośli będą mieli czas na porozmawianie ze specjalistą oraz zrobienie zakupów w sklepie. Przewidziane są kolorowanki, które mają nawiązywać do działalności firmy, dzięki czemu nie tylko rodzicom, ale i dzieciom uda się wprowadzić w świat akcesoriów GSM.

Wszystkich zainteresowanych akcesoriami GSM zapraszamy do odwiedzenia sklepu 4KOM, w Pabianicach, przy ulicy Zamkowej 4. Te i inne atrakcje, jak również szeroka oferta produktów czeka na klientów.

 

 

REKLAMA