Strona główna Styl życia Nowoczesny salon i serwis BMW został otwarty w Dobroniu

Nowoczesny salon i serwis BMW został otwarty w Dobroniu

10
W miniony poniedziałek mieliśmy okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu salonu BMW Premium Arena w Dobroniu. Nowy kompleks stanął obok salonu Skoda Bednarek w Dobroniu przy ul. Wrocławskiej. W ofercie Premium Arena Dobroń znajdą się samochody nowe (od 1 lipca) i używane. Klienci skorzystają też z kompleksowych usług serwisowych, w tym napraw blacharsko-lakierniczych. 

– Jest to miejsce dla mojej rodziny szczególne, bo dosłownie 1,5 kilometra stąd 30 lat temu zaczęła się historia naszej firmy – mówił Tomasz Bednarek, właściciel salonu. – Jednak to nie tylko sentymenty decydują o naszym biznesie, bowiem lokalizacja jest bardzo korzystna dla naszych klientów.

Tomasz Bednarek i Christian Haririan, dyrektor generalny BMW Group Polska
Maciej Wisławski

Nowoczesny budynek Premium Arena Dobroń skrywa ogromną przestrzeń serwisową. „Za ścianą” salonu mieszczą się bowiem 3 przestronne hale obsługi posprzedażnej o łącznej powierzchni aż 2515 m².

Pierwsza z nich to autoryzowany serwis mechaniczny marek BMW i MINI z sześcioma podnośnikami, specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz stanowiskiem do pomiaru i ustawień geometrii zawieszenia.

Druga i trzecia hala serwisowa to certyfikowany obszar napraw blacharsko-lakierniczych z 25 stanowiskami. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w województwie łódzkim. Znajdziemy tu m.in. innowacyjną strefę do napraw nadwozi aluminiowych oraz dwie  ekologiczne i bezpieczne komory lakiernicze.

Podczas uroczystego otwarcia zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć salon wraz z zapleczem serwisowym. Wśród zwiedzających był m.in. utytułowany pilot rajdowy – Maciej Wisławski.

– Ten dzień jest także moim kolejnym sukcesem, bo przez 10 lat naszej współpracy dokładałem takie malusieńkie ziarenko piasku, małą cegiełkę do potęgi Grupy Bednarek – mówił były sportowiec.

Aktualnie w ofercie salonu są auta używane z oferty BMW Premium Selection, które przechodzą rygorystyczny przegląd, a uzyskany certyfikat potwierdza klarowną historię serwisowania oraz pewność pochodzenia samochodu. A już od 1 lipca 2022 rozpocznie się oficjalna sprzedaż samochodów nowych BMW. Wnętrze strefy salonowej umożliwia ekspozycję trzech pojazdów. Znajdują się tutaj także wygodne strefy obsługi Klientów. Dealer zachęca do przetestowania szerokiej gamy modeli BMW w trakcie jazd testowych oraz służy profesjonalnym doradztwem w zakresie konfiguracji wymarzonego samochodu, a także doboru optymalnego sposobu jego finansowania.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a gdzie pracownicy ? :-O

A jest zapotrzebowanie?

Szkolą się w Bavarii 😁

Ciekawe kiedy powstanie Premium Arena z jakąś polską marką – choć może lepiej by nie powstała. Lepiej jest jeździć psującym się ale realnym BMW niż idealną ale wyimaginowaną w chorym umyśle IZERĄ. Taka jest różnica między rzeczywistością a propagandą.

Oby nigdy, strach by było do tego wsiadać!

jak teraz załadować chrust do ładnej nowej BMW ? masakra

Przyczepka ze statoila i jedziesz do lasu 🙂

Wieś lubi BMW. Wieś bardzo lubi jeździć BMW a teraz jeszcze chce spraedawać i naprawiać. Tylko czy wieś będzie stać na samochody po 200 – 300 – 400 – 500+ tysięcy? 500+ za 500+? Czy to się uda? Jak nie to miastowe przyjadą 😉

Będą dla pisowskich oligarchów, nie martw się Janek.

kryzys 2023 pełną gębą 🙁