Strona główna Aktualności Sportowcy wracają na salę gimnastyczną przy ul. Orlej

Sportowcy wracają na salę gimnastyczną przy ul. Orlej

8
Centralny magazyn darów dla Ukrainy urządzony w sali sportowej przy ul. Orlej w Pabianicach będzie działać jeszcze tylko 2 dni. Potem będzie ona oddana sportowcom.

Sala była zablokowana od 7 marca, kiedy to władze miejskie przeznaczyły ją na centralny magazyn z rzeczami dla uchodźców z Ukrainy. Nasi sąsiedzi, którzy uciekli przed wojną i zamieszkali na terenie naszego powiatu mogli zaopatrzyć się tam w niezbędne rzeczy. Dość powiedzieć, że przez długi czas do magazynu przychodziło dziennie od 150 do nawet 300 Ukraińców, którzy otrzymywali środki czystości, ubrania czy żywność. W najgorętszym okresie stale pracowało tam kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy przyjmowali dary, segregowali je i wydawali uchodźcom.

– Na dzisiaj darów i potrzebujących nie ma już aż tak wielu, by zajmować halę sportową – mówi Aneta Klimek, rzecznik ratusza. – Dlatego od 10 czerwca wraca ona do dyspozycji klubów i sportowców.

Zbiórkę i wydawanie darów w dalszym ciągu prowadzi  Forum Organizacji Pozarządowych (Cech Rzemiosł Różnych) przy ul. Stary Rynek 4, które czynne jest w godz. 7.00 – 15.00

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niebawem magazyn przyda się na akcję masońską Chrust+, szczaw i mirabelki. Akcję sponsoruje ta sama klika PiS-PO jedno dno (i lewackie odpady). Brawo wy!

A pilnować wszystkiego będzie prawactwo z Kają Godek na czele. Brawo ty!

rajmund , a ty pewnie z nsdap? brawo ty!

W komentarzach szybka reakcja zbulwersowanych lewaczków, specjalistów od rządzenia się cudzą kasą w imię dobra ogółu i prezesa.

Jak na razie, to widać szybką relację dwóch nazioli.

Komentarz jak z ruskiej gazety, jak tam onuce, wyprane?

Ruskie gazety uważają swoich polskich, skrajnie prawicowych sprzymierzenców za nazioli? Coś chyba pokręcileś.

Do roboty na 6:00 się spóźnisz, jak będziesz te brednie pisać z rana.