Strona główna Styl życia Nowoczesna jakość zatrudnienia

Nowoczesna jakość zatrudnienia

0

Covebo Uitzendgroep jest holenderską marką, która od kilkunastu lat aktywnie działa na międzynarodowym rynku pośrednictwa pracy. Od 2001 roku pomagamy pracownikom z krajów UE znaleźć pracę w Holandii. Pracuje z nami już 6000 osób, z czego ponad 65% to Polacy.

Covebo Work Office to agencja pośrednictwa pracy działająca w Polsce od 2006 roku, nieustannie rosnąca i wzmacniająca swoją pozycję na europejskim rynku zatrudnienia. 45 nowoczesnych oddziałów (6 stałych i 39 mobilnych) na terenie całej Polski codziennie staje na wysokości zadania, aby dotrzeć do jak największej liczby kandydatów.

Z uwagi na swój potencjał i zasięg działania oferujemy zatrudnienie ponad 6000 pracowników – jest to niezaprzeczalny dowód na to, że nadajemy nowy kierunek rozwojowi rynku HR w Polsce i w Holandii.

Jesteśmy liderami w rekrutacji do sektorów logistyki, produkcji i techniki, a dzięki wysoko wyszkolonej kadrze i wieloletniej współpracy z teamami w Holandii potrafimy bezbłędnie dobrać właściwą ofertę pracy do profilu kandydata. Regularne delegacje do naszych zagranicznych klientów gwarantują informacje zawsze z pierwszej ręki.

Nie stoimy w miejscu. Nieustannie rozwijamy się i uczymy, jak móc służyć naszym kandydatom profesjonalnym wsparciem przed, w trakcie i po zakończeniu współpracy. Jesteśmy nowocześni i dynamiczni, ale przede wszystkim ukierunkowani na drugiego człowieka. Cechuje nas innowacja, technologia i wsparcie na różnych płaszczyznach. Zależy nam na zadowoleniu pracowników, dlatego też po stronie holenderskiej dysponujemy kilkusetosobową grupą polskich opiekunów, oddaliśmy do użytku wielojęzyczny portal Covebonline, na którym każdy z naszych pracowników znajdzie najważniejsze informacje o swoim zatrudnieniu.

Nowoczesna jakość zatrudnienia wymaga nie tylko dopasowanego do współczesnych realiów systemu poszukiwania ofert pracy, które są odpowiednie do możliwości kandydatów. To także planowanie na przyszłość, przez zadbanie o przyszłe zatrudnienie osób, których kontrakt dobiega końca. Powołaliśmy do życia team Job4Life dbający o ciągłość zatrudnienia osób, które chcą związać swoja karierę zawodowa z praca w Holandii. Praca dla Covebo to gwarancja nie tylko profesjonalizmu i innowacji, ale także wynagrodzenia wypłacanego na czas oraz kontynuacji zatrudnienia. Przez 15 lat swojego istnienia stworzyliśmy szereg nowoczesnych udogodnień – takich jak np. wizualny pasek wypłaty – które powstały z myślą o zadowoleniu naszych pracowników.

Nie czekaj i powiedz nam, czego szukasz lub oczekujesz. Działamy według zasady: „Ty mówisz – My organizujemy” – czy to w pracy przy produkcji lub na stanowiskach technicznych, czy w jednym z naszych oddziałów. Kadra rekrutacyjna w Polsce to 50 osobowy team którego zaangażowanie, wzajemne zaufanie i atmosfera umożliwia znalezienie pracy tysiącom ludzi rocznie. Dysponujemy dziesiątkami ofert tygodniowo, więc jeśli szukasz czegoś niestandardowego to właśnie znalazłeś. Dla nas niemożliwe nie istnieje, ponieważ najważniejszy jest człowiek i jego zadowolenie ze współpracy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w Holandii na spotkania informacyjne w Młodzieżowym Centrum Kariery w Pabianicach ul. Traugutta 2 (3 klatka, 1 piętro) 11.04 (środa), 18.04 (środa) 25.04 (środa) o godzinie 11:00

REKLAMA