Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Nowa Strefa rusza już w niedzielę!

Nowa Strefa rusza już w niedzielę!

0

4 marca to ważny dzień dla fanów, przyjaciół oraz klubowiczów klubu fitness i szkoły tańca Strefa Ruchu. To także bardzo ważny moment dla całej strefowej kadry. Nie dość, że tego dnia zobaczymy nową odsłonę Strefy Ruchu, to jeszcze będziemy mieli okazję, w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach, świętować kolejne urodziny klubu. Już 8!

Duże sale treningowe. Szatnie wyposażone w prysznice. Kawiarnia, kusząca aromatycznym zapachem świeżo mielonej kawy. Kolorowa, radosna i pełna atrakcji bawialnia dla dzieci. SPA. Mało? To tylko niektóre z pomieszczeń, jakie zobaczymy w niedzielę w nowym budynku przy ul. Warszawskiej 7/9.

– Emocje w związku z otwarciem nowej siedziby są coraz większe – wyznają właściciele Strefy Ruchu. – To spełnienie naszych marzeń i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy na niedzielne otwarcie, zarówno stałych klubowiczów, jak i osoby, które nie miały okazji jeszcze nas poznać. To będzie świetna okazja, by zobaczyć nas od jak najlepszej strony – dodają z uśmiechem Ewa i Michał Chylińscy.

Niedzielny event to nie tylko zwiedzanie nowej siedziby klubu, ale także zajęcia, w tym nowości. O godzinie 10.00 ruszają Jump 4 Fit oraz Trening Obwodowy. Od 11.15 trwać będą Trampolinki dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, Zdrowy Kręgosłup oraz Cross Funkcjonalny, który po raz pierwszy zagości w grafiku Strefy Ruchu. Godz. 12.30 to czas na legendarną już w Strefie Zumbę, jak i również Strefę Pump (kolejna nowość). Zajęcia zakończy trening TBC, trwający od godz. 13.45. By wziąć udział w zajęciach, należy dokonać rezerwacji pod nr tel. 537 – 294 – 537.

– O 18.00 oficjalnie otworzymy naszą Strefę oraz rozpoczniemy świętowanie 8 urodzin – mówi Ewa Chylińska. – Oczywiście przygotowaliśmy z tych okazji wiele atrakcji, o których nie powiem jednak ani słówka. Niech ten dzień będzie pełen niespodzianek.

A co do 18.00? Zwiedzanie, pyszna kawa, relaks, spotkania ze znajomymi, pogaduchy, szaleństwa w bawialni. Jak dobrze móc to wszystko robić w jednym miejscu.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments