Strona główna Aktualności Z miasta Miejska spółka uhonorowana. Nagrody wręczał Prezydent RP

Miejska spółka uhonorowana. Nagrody wręczał Prezydent RP

6
fot. Jakub Szymczuk/KPRP

Prezydent Andrzej Duda wręczył nagrody „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wyróżnienie trafiło do Zakładu Energetyki Cieplnej w Pabianicach.

Celem konkursu, który organizuje NSZZ Solidarność, jest promowanie pracodawców, szczególnie dbających o przepisy prawa pracy i dla których ważna jest stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.

– Przestrzeganie prawa pracy jest ważne dla zrównoważonego rozwoju państwa – mówił Prezydent Andrzej Duda, przywołując słowa Lecha Kaczyńskiego podczas gali konkursu.

To druga taka nagroda dla ZEC, którą osobiście w Warszawie odebrał prezes Florian Wlaźlak. Spółka miejska zajmująca się produkcją i dostarczaniem ciepła do naszych domów zatrudnia 178 pracowników.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A wszyscy tak psy wieszają na Wlaźlaku…gratulacje

To nie zasługa Wlaźlaka tylko lobbing i „dojścia” Pana Górnego – czyli tego ,kto rzeczywiście rządzi w ZEC.

Lobbing w PiS-ie , u Dudy sorry u Dudow ??? Zastanów się co wygadujesz za brednie

Proszę trochę porozmawiać z pracownikami o faktycznym kierownictwie w ZEC o tym kto złożył wniosek na tą nagrodę itp. Ta nagroda to wewnętrzne procedury NSZZ Solidarność, Prezydent tylko na gali je wręcza, zatem to nie sprężyna PiS-u.

Brawo. Wielkie dla Kierownictwa zakładu – gratulacje. Ale Pabianiczanie powinni przyznać specjalną nagrodę dla najbardziej wpływowej kobiety – Tzw. „cmentarnej damy”( ksywa wzięła się chyba z faktu, że przez kilka lat bezprawnie okupowała parking przy cmentarzu). Dziś zajęła przystanek przy SDH na ul. Kilińskiego rozkładając skrzynki z kwiatami. Myślę, że Prezes MZK powinien na tej linii puścić krótsze autobusy, bo ktoś może się nie zmieścić. I takim oto sposobem faktów dokonanych, po raz kolejny zadrwiła z wszystkich zarządców UM i Straży Miejskiej. To trzeba mieć wsparcie, bo przecież SM przegania w tym newralgicznym obszarze, babcie handlujące pietruszką lub owocami. Ale… Czytaj więcej »

Chyba jednak Ciebiada załatwił. Cóż swoi są wynagradzani. Czy mieli za co? Nie wiem jakie były mechanizmy, oprócz znajomi znajomym, czyli dla swojaków