Strona główna Aktualności Z miasta Nowa przychodnia na terenie PCM. Bardzo potrzebna

Nowa przychodnia na terenie PCM. Bardzo potrzebna

2
Profesor Przemysław Biliński

Pabianickie Centrum Medyczne rozszerza swoją działalność, otwierając poradnię endokrynologiczną na pierwszym piętrze szpitala. Przychodnia specjalistyczna będzie oferować leczenie pacjentów borykających się m.in. ze schorzeniami tarczycy.

Ta nowa inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na powszechność problemów endokrynologicznych oraz często długie oczekiwanie na wizytę u specjalisty. W Pabianicach przyjmuje kilku lekarzy endokrynologów na NFZ. W Pabian-Medzie przy ul. Kilińskiego umawiane są wizyty na sierpień, a w Eskulapie przy ul. Grobelnej dopiero na maj 2024 roku.

– Zdając sobie sprawę z rosnącej potrzeby działalności takich poradni oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Pabianic i powiatu podjęliśmy starania, aby powstała ona również u nas. I właśnie ją otworzyliśmy. Warto równocześnie podkreślić, że pacjentów przyjmuje znany w tej dziedzinie profesor Przemysław Biliński – zaznacza Witold Olszewski, prezes PCM.

Poradnia endokrynologiczna w Pabianickim Centrum Medycznym uzyskała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu pacjenci nie muszą ponosić kosztów wizyty. Aby skorzystać z usług poradni, pacjenci muszą jednak posiadać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Rejestracja na konsultacje (na razie na czerwiec) odbywa się w rejestracji przychodni specjalistycznej, osobiście lub pod numerem telefonu 42 22 53 855.

REKLAMA
Poprzedni artykułZmiany w projekcie nowej starówki. W wakacje rusza przebudowa
Następny artykułRozpoczęła się modernizacja oświetlenia na ulicach Pabianic
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niech PCM zrobi e-rejestrację do innych poradni to będzie dobry krok dostępności dla pacjentów.

Ale przecież ten dziadek na bank nie umi obsłużyć aplikacji epacjenta na komputerze, który umieścił na biurku dla podniesienia prestigue.