Strona główna Aktualności Polityka Nowa Lewica wybrała władze. Będzie w nich dwóch pabianiczan

Nowa Lewica wybrała władze. Będzie w nich dwóch pabianiczan

22
Michał Pietrzak i Marek Gryglewski (fot. Joanna Pietrzak).
Na kongresie Nowej Lewicy, jaki odbył się wczoraj w Łodzi zostały wybrane nowe władze wojewódzkie. Będą w nich zasiadać dwaj pabianiczanie.

Jest już znany skład rady wojewódzkiej. Liczy ona niemal 70 osób, wśród których znalazło się kilkoro mieszkańców naszego miasta.

6 osób będzie pełnić w radzie funkcję wiceprzewodniczących. W tym gronie znaleźli się Michał Pietrzak (wcześniej należał do Wiosny) oraz Marek Gryglewski, wiceprezydent Pabianic.

Współprzewodniczącymi rady wojewódzkiej zostali Anita Sowińska i Tomasz Trela.

Na wczorajszym kongresie wybrano również delegatów do rady krajowej. Jednym z nich został Michał Pietrzak, jest też nim Robert Kraska, członek zarządu powiatu pabianickiego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Naprzód pierś podaj nagą,
niech flaga na niebo zawiewa!
Kto tam znów rusza prawą?
Lewa!
Lewa!
Lewa!

Ciężka żenada.

Jak ich lewacki program!

A państwo lewicowi będą razem z zandbergiem promować 75% podatku dochodowego?

A teraz jest mniej jak się zsumuje podatki dochodowe, vaty, opłaty cukrowe, mocowe i Bóg wie co jeszcze?

Wyższe podatki, nie jeść mięsa, wyngla nie! |To ich program gospodarczy…a i segregacja przymusowa ludzi.

Segregacja? Oni nie dzielą ludzi na lepszy i gorszy sort, kobiety i feministki itp. A co do wungla to obecne rządy zadeklarowały całkowite odejście od niego.

Co oni nie dzielą 🙂 Dobre lewaku…a segregacja, a zabieranie zaradnym do 75% tego co zarobią? Zabieranie polakom i dawanie emigrantom, to nie dzielenie??? Dzielą tak samo jak pIS i pO i pSL

Na emigrantów zbiera Caritas, emigrantów sprowadziło do nas prawactwo w latach 90-tych, a jak policzysz obecne podatki, Vaty, sraty, Zusy, fusy, opłaty cukrowe, mocowe i cholera wie co jeszcze to ile procent daniny publicznej wyjdzie? Widzę, że wieloletnia nieobecność matematyki na maturze zbiera swoje okrutne żniwo.

https://epainfo.pl/mieszkancy-nie-zawiedli-dary-z-pabianic-jada-na-granice/

Nie wiem co bylo w latach 90 tych
Wiem kto zaprasza i wspiera bojowki emigranckie teraz

Lewactwo to gangrena świata. Nie ma na to lekarstwa. Tylko chirurgiczny nóż i precyzyjne wycięcie tego raka…

Hm, gangrena powiadasz? A to ciekawe, bo np. czczona przez prawactwo Konstytucja 3. Maja była dziełem lewactwa i Masonerii. Patriotyczne prawactwo i KK zafundowały nam natomiast Targowicę. Podobnie nasz Hymn Narodowy to dzieło jednego Masona (Wybicki) na cześć drugiego Masona (Dąbrowski). Masonem był także Tadeusz Kościuszko oraz pierwszy Komendant Służby Zwycięstwu Polski (potem ZWZ-AK) gen. Michał Karaszewicz-Tokarzewski. Lewakiem (i to z terrorystycznym epizodem) był Józef Piłsudski. Teraz chętnie posłucham o zasługach prawactwa, poza „oczywistymi oczywistościami” jak zabójstwo prezydenta Narutowicza czy spalenie mieszkania na marszu niepodległości. Tylko proszę nie pisać o obronie „tradycyjnych wartości” bo np. małżeństwa homoseksualne w Anglii zalegalizowali… Czytaj więcej »

Wojna secesyjna polnoc poludnie kto zyskał?
Wojna lewica prawica kto zyskuje ?

Jp2 obsadzil najwiecej biskupow pochodzenia koszernego dziwisz sie ze kosciol zaskakuje decyzjami i nie jest katolicki ?

Niech każdy Lewak zaprosi do domu imigranta i pokaże w praktyce jak się go utrzymuje, żywi. Przecież to są LUDZIE! Do dzieła!

Niech każdy z prawicy adoptuje nieuleczalnie chore dziecko w stanie wegetatywnym i się nim opiekuje – przecież to życie, a każde życie jest święte!

Tak właśnie robimy, dla nas każde życie jest święte nawet Wasze.

To skąd się wzięło tyle dzieci w pabianickim domu dziecka? Czemu cały czas jest aktualne ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na rodziców zastępczych?

Cóż lewackie pranie mózgu odnosi sukcesy i dziwisz się, że nie ma chętnych.

Lewackie pranie mózgu? Mózgi to piorą na ambonach!

A dlaczego lewacy mają brać do domów imigrantów? Przecież ci politycy, którzy nas obecnie tak bohatersko bronią przed tą „zarazą” z ministrem Kamińskim na czele, pod koniec lat 90-tych sprowadzili do Polski ponad 80 TYSIĘCY muzułmańskich imigrantów z Czeczeni. Ano tak, zapomniałem, że to byli dobrzy muzułmanie, bo oni zabijali tylko Ruskich więc to się nie liczy. Dodam zatem z innej beczki, że kilka lat temu nasz Episkopat sprowadził do Polski ok. 200 rodzin z Syrii. Lewactwo powinno się od was uczyć!

pfff zzadna to lewica prawdziwa jest jedna i zarejestrowana KPP…pzdr!

Krawaty powinny być czerwone!