Strona główna Na sygnale Pożary Nocny pożar chlewni. Zwierząt nie udało się uratować

Nocny pożar chlewni. Zwierząt nie udało się uratować

6
fot. Przemek Jach

Spłonął budynek chlewni w miejscowości Czyżeminek. W pożarze padło około 30 sztuk trzody chlewnej. W akcji gaśniczej brało udział 17 zastępów z powiatu pabianickiego, łódzkiego-wschodniego i Łodzi.

Chlewnia stanęła w ogniu około 1.30. Gdy na miejsce dojechały pierwsze zastępy strażaków część dachu była już w ogniu. Kłęby białego dymu unosiły się kilkadziesiąt metrów na budynkiem. Strażacy gasili chlewnię z kilku stron, ale budynek spłonął doszczętnie.

– Z informacji właściciela wynikało, że w środku jest 20 sztuk prosiąt i 8 macior. Zwierząt niestety, ze względu na późne zauważenie i mocno rozwinięty pożar, nie udało się uratować – relacjonują strażacy z OSP Woli Zaradzyńskiej. 

REKLAMA
Poprzedni artykułW świecie piłki nastała wiosna. Runda startuje już w ten weekend (ZAPOWIEDŹ)
Następny artykułKierująca zakleszczona w Volkswagenie. Strażacy wycinali dach
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nikt nie słyszał? Gdzie czujniki dymu? Przecież to jest w gospodarstwie i hodowli zwierząt obowiązkowe? Jak można dopuścić do takiej śmierci tych biednych zwierząt.

Opijali bramkę Piątka..

A co ty hodujesz? Byłeś tam widziałeś?

Czujniki dymu w chlewni. Boziu….ziemia…ziemia wzywa. 😃

A co ty hodujesz? Byłeś tam widziałeś?

Biednym zwierzakom wsio rawno, i tak były na ubój i tak. jeżeli mam współczuć biednym świnkom, że się spaliły to nie wyszło, a hodowcy jakoś współczuć nie umiem, staram się przestrzegać diety wegetariańskiej.