Strona główna Aktualności Z miasta Nietypowy konkurs w I LO

Nietypowy konkurs w I LO

16
I LO
Na fanpage’u I Liceum Ogólnokształcącego pojawiły się wyniki konkursu… matematyczno-religijnego. 

Najpierw był szkolny etap powiatowego konkursu. Zgłosiło się 40 uczniów z pabianickich szkół średnich. Uczniowie mieli 45 minut na rozwiązanie 10 zadań z matematyki oraz ogólnej wiedzy religijnej. Troje uczniów zakwalifikowało się do etapu finałowego, który zorganizowany został 5 kwietnia. Patronem było Starostwo Powiatowe w Pabianicach oraz Wydział Katechetyczny Archidiecezji Łódzkiej.

Można spodziewać się, że nietypowe połączenie dziedzin nie pozostanie bez echa w polskich mediach. Temat podchwycił już Tygodnik NIE. Pod postem tej popularnej na Facebook’u strony w ciągu pół godziny pojawiło się już blisko 500 komentarzy. Głownie prześmiewczych:

Kościół ma wymiary x na u metrów. Oblicz ilu wiernych mogło modlić się w czasie mszy według restrykcji z września 2021, jeżeli ustawiona przy ołtarzu kamera TVP obejmowała 40% powierzchni kościoła

Ojciec Rydzyk dostał maybacha od bezdomnego. Zakładając, że auto warte jest 2 mln ile powinien zapłacić podatku

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Katotaliban

Nie rozumiem, problemu. Każdy w zespole chce mieć wykwalifikowanego Paladyna. Zresztą, w konkursie jest matematyka, a to i tak z zasady stawia ten konkurs bardziej przyszłościowo i perspektywicznie (zarobkowo) niż jakikolwiek konkurs humanistyczny.

Oblicz ile cierni było na koronie Jezusa. Weź pod uwagę obwód głowy, długość zwoju, i odległość między cierniami.

Dyrektor i cała grupa maczająca w tym paluchy powinni zostać wywaleni na zbity pysk.

<b>no niezle</b>

Łał

Ciekawe kiedy będzie konkurs na robota samojezdnego, piosenkę nagraną i skomponowaną na żywo w szkole, na stworzenie i zaprogramowanie telefonu komórkowego od „ZERA”, na nowoczesne koncepcje magazynowania energii elektrycznej, na rakietę wznoszącą się na wysokość 100m, jakieś walki robotów ze sztuczną inteligencją, nowoczesne mikroprocesory itd…
NIGDY!!! Brak potencjału w narodzie a do tego chłopski system edukacji 🙁 czyli wiara w cuda !!! A jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to niech sobie odpowie czy pracuje w zawodzie, w kierunku którego się edukował?!!! 95% NIE!!!

„95% NIE!!!”
Co za bzdura

Ktoś kto to wymyślił dał powód aby stwierdzić że Czarnek to wybitna osobowość. Mało kto potrafi zrobić szambo z normalnego myślącego człowieka.

Konkurs wymyśliło Starostwo pabianickie, które jest rządzone przez PO. Nagrody wręczał Robert Kraska z Lewicy.
PiS nie musi nic robić, bo głupcy z opozycji chętnie dokonują samozaorania.

Wstydzę się, że jestem absolwentką tego liceum…

I to konkurs pod patronatem Starosty z PO 🙂

Obyśmy mieli tylko takie problemy.

Kur…. Śmiać się, czy płakać, obciach i dewotyzm na matmie

Idioci nie zrozumieli konkursu. Mamy tylko orto katolików a inni mają cicho siedzieć. konkurs z jajem. Gratki. A idioci do budy.

A chciałam tam iść do liceum…