Strona główna Aktualności Z miasta Nieprzejezdny fragment ul. Nawrockiego

Nieprzejezdny fragment ul. Nawrockiego

12
dav

W związku z pracami prowadzonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji nieprzejezdny jest fragment ul. Nawrockiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Gawrońską (włącznie ze skrzyżowaniem) do wjazdu na ryneczek.

W związku z pracami zmieniły się trasy autobusów linii 1, 2, 5, 7, 260, 261, 262 i 263. 

Oto szczegóły zmian obowiązujące od 8 listopada od godz. 9:00 do 9 listopada:

Linia 1:

Autobusy linii 1 z Dworca PKP pojadą bez zmian do ul. Sikorskiego, następnie zmienioną trasą ulicami: Nawrockiego, Grota-Roweckiego, 20 Stycznia do pętli Waltera-Jankego i dalej stałą trasą do Dworca PKP.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:
Grota-Roweckiego / szkoła, 20 Stycznia / kościół Miłosierdzia Bożego.

Linia 2:

Autobusy linii 2 z pętli Waltera-Jankego pojadą objazdem ulicami: 20 Stycznia i Grota-Roweckiego, dalej stałą trasą do Podmiejskiej. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Podmiejska: 20 Stycznia / Podleśna, Grota-Roweckiego / 20 Stycznia,
  • kier. Waltera-Jankego: Grota-Roweckiego / szkoła, 20 Stycznia / kościół Miłosierdzia Bożego.

Uwaga! Na czas objazdu godziny odjazdów autobusów linii 2 z krańcówki Waltera-Jankego tymczasowo będą opóźnione o 2 minuty, w celu zachowania punktualności na dalszym odcinku trasy.

Linie 5, 7, 260, 261, 262:

Autobusy linii 5, 7, 260, 261 i 262 z pętli Waltera-Jankego pojadą ulicami: Waltera-Jankego, Świetlickiego i Bugaj do Grota-Roweckiego, następnie stałymi trasami. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. centrum: Świetlickiego / Nawrockiego (tymczasowy), Bugaj / Gawrońska (tymczasowy), Bugaj / Grota-Roweckiego,
  • kier. Waltera-Jankego: Bugaj / os. Kopernika, Bugaj / Gawrońska.

Linia 263:

Autobusy linii 263 z pętli Waltera-Jankego pojadą objazdem ulicami: Waltera-Jankego, Świetlickiego do ul. Bugaj, następnie stałą trasą do Ksawerowa. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Ksawerów: Waltera-Jankego / bl. 243, Waltera-Jankego / bl. 221, Świetlickiego / Nawrockiego (tymczasowy), Bugaj / Gawrońska (tymczasowy),
  • kier. Waltera-Jankego: Waltera-Jankego / Nawrockiego, Waltera-Jankego / bl. 228, Waltera-Jankego / bl. 250.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

szkoda że głąby z kanalizacji nie postawili znaków informujących o zamknięciu drogi. mnóstwo kierowców skręcało w nawrockiego od skrzyżowania i dopiero przed barierkami dowiedzieli się że musza zawracać! co za niedbalstwo!

Super, znowu rozwalą drogę, tak samo jak zrobili ze skrzyżowaniem wcześniej. Było równo, a teraz tak zrobili tę łatę i jest takie wgłębienie(asfalt opadł), że aż całym samochodem trzęsie. Felgi można pogiąć.

Dziś jechałem i na szczęście chyba jakiś ” fachman” pomyślał chwilę i poprawili tą fuszerkę

Kierowcy i tak tamtędy jeżdżą, nie rozumiem, dlaczego jest napisane, że jest nieprzejezdny xD. Barierki ustawione na środku drogi, zamiast całości. Ale jakie miasto, taka blokada.
Laryngolog w PUBLICZNYM szpitalu jest PRYWATNY. Nieprzejezdne drogi są przejezdne, no chyba, że chodzi o zamkową, to faktycznie remont trwa dekadę.

Dla mnie kpina xd

Jak długo będą trwały kolejne wykopki w mieście? Czy ZWiK został zobowiązany do należytego naprawienia nawierzchni po zakończeniu prac, czy pozostawi jak ostatnio zaasfaltowane zapadlisko, które w deszczowe dni jest miejscem stwarzajacym zagrozenie dla zmotoryzowanych? Czy tym razem Policja zwroci uwage na stan nawierzchni po naprawie, czy poczeka na pierwsze wypadki w tym miejscu? Mam nadzieję, że Zarząd Dróg zrobi odbiór techniczny skrzyżowania i łaskawie wyjdzie zza biurek.

Jak zachęcająco! Właśnie usunęli Państwo mój komentarz o koniecznej należytej naprawie jezdni po wykonanej pracy przez ZWiK, bo po ostatnich pracach stan skrzyżowania jest stwarzajacy zagrożenie dla zmotoryzowanych. Czy cokolwiek w tej prawdzie było obraźliwe Panie Przemku??

Alina poprawili w końcu nawierzchnię więc chyba Ktoś z urzędu się zreflektował

Piszecie coś bez ładu składu…do 9 listopada ale do godz. 0:01 czy np do godz 12? Po drugie ul. Nawrockiego była już przejezdna dla pojazdów np o godz 20. 8 listopada. Takimi informacjami wprowadzacie w błąd czytelnika. Bo nie wie czy ma iść na przystanek na Świetlickiego czy czekać na Nawrockiego już. Szkoda że piszący nie zadał sobie trudu i nie uaktualnił artykułu.

Już jest od 10 dzisiaj czyli 8 listopada przejezdne

I znowu, na Świetlickiego brak informacji, że Nawrockiego nie przejezdna… Wszyscy skręcają, cisną się Mokrą, robi się korek przy 20 Stycznia… Ale za to na Grota przy moście znaki nadal sobie radośnie stoją… W innej pracy za takie fuszery się wylatujecie