Strona główna Na sygnale 39-latka narozrabiała. Czeka na przesłuchanie w policyjnym areszcie

39-latka narozrabiała. Czeka na przesłuchanie w policyjnym areszcie

10
Około północy z wtorku na środę 39-letnia kierująca Fiatem Stilo uszkodziła 5 samochodów na parkingu pomiędzy blokami przy ul. Zamkowej 48A i 48B. 

Zaniepokojeni świadkowie zdarzenia powiadomili policję. Kiedy patrol przyjechał na miejsce, w rozbitym Fiacie siedziała 39-leetnia pabianiczanka. Funkcjonariusze sprawdzili czy może być pod wpływem alkoholu. Kiedy dmuchnęła w alcoblow na urządzeniu pojawiła się czerwona lampka, jednak w komendzie policjanci nie byli już w stanie przebadać 39-latki na stacjonarnym alkomacie. Została przewieziona do szpitala na pobranie krwi, a od wyniku będą zależały postawione jej zarzuty. Na pewno odpowie za spowodowanie kolizji oraz kierowanie bez uprawnień. Na przesłuchanie czeka w policyjnym areszcie.

W wyniku zdarzenia na parkingu uszkodzonych zostało aż 5 samochodów (2 Citroeny, Mercedes, Hyundai i Opel) i drewniany płotek okalający iglaki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dała sobie w szyję.

Ale coś mi tu nie pasuje, wiek się nie zgadza!

To ta co jej dzieci zabrali z policją, zamiast się ogarnąć to jeździ po pijaku!!!

Jarek wiedział co mówi że baby piją i jeszcze jeżdżą po pijaku

Czy w tym kraju zacznie się wreszcie wsadzać za kratki takie bezmózgi? Zwykły kierowca jak na polu minowym: podwójne punkty, dwuletnie ich kasowanie, mandaty jak w Euro. A tu tydzień w tydzień nawaleni za kierownicą, bez uprawnień, sprawcy kolizji, potrąceń itd. Wyroki dla Najsztubów, Olbrychskich, Durczoków, Kozidrak czy oczekiwany Stuhra zachęcają niestety do takich wojaży. Jakby za coś takiego była bezwzględna paka, każdy zastanowiłby się sto razy więcej.

Bezwzględna paka i co? Na naszym utrzymaniu?… 50 tys nietrzeźwych zatrzymano w tamtym roku, przy trzykrotnie mniejszej kontroli… Wszyscy do więzienia?…. Aaaa…. W więzieniach mamy 80 tys miejsc…

jakim naszym utrzymaniu? do kamieniołomu i niech na żarcie i kwadrat zarobi sama!

Zapomniałeś o posłach i senatorach. Ich chroni immunitet, więc żaden sąd im nie grozi.

BABY NA TORY

Kierowcy powinni mieć robione co roku psychotesty i próby wątrobowe.