Strona główna Aktualności Z miasta Niefortunne cofanie Audi. Potrzebna pomoc drogowa

Niefortunne cofanie Audi. Potrzebna pomoc drogowa

11

Chwila nieuwagi kierowcy i Audi A5 Coupe zsunęło się ze „skarpy” parkingowej przed sklepem Żabka. 

Do zdarzenia doszło dziś wieczorem przed sklepem przy skrzyżowaniu ul. Nawrockiego i Piotra Skargi. Kierowca białego Audi nie spostrzegł w porę, że nieostrożne cofanie na tym wywyższonym parkingu, może spowodować osunięcie samochodu. Tak też się stało. Auto zniszczyło skrzynkę elektryczną i zatrzymało się na słupie. Najprawdopodobniej nie ma prądu w sklepie.

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułZeszłoroczne brązowe medalistki kończą swój udział w mistrzostwach
Następny artykułBądź jak Janusz! Załóż klapki i biegnij!
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dramat jest z ta żabką, ludzie parkują gdzie popadnie, zero pomyślunku i znajomości przepisów, ale samo umjescowienie sklepu też bez składu i ładu! To jest typowa żabka dla pieszych!

A od kiedy żabki maja parkingi, to raczej zaleta tej żabki że można zaparkować, to nie biedronka ani lidl że jest duży parking, widziałeś gdzieś parkin przy żabce,jak się nie umie parkować to tak jest, a kto ci każe tam przyjeżdżać

Ten parking to ‚mistrzostwo’, omijam ten sklep szerokim łukiem !

Do Żabki autem hardkor

jakiś lamus nie potrafi jezdzic. parkuje tam co dzień i jakoś nie mam z tym problemu.

Wacław bo ty jesteś miszcz

Zastanawia mnie jak można publikować nieprawdę . Jeśli się nie zna faktów to się nie pisze na dany temat . Po pierwsze osobiście znam tą osobę i fakty odnośnie tego zdarzenia , więc proszę najpierw dowiedzieć się co tak faktycznie miało miejsce a potem coś publikować i poniżać kogoś później w komentarzach , gdyż podlega to karze . Danej osoby nie było w samochodzie , więc nie ma mowy tu o cofaniu … a po drugie , niestety czasem pewne mechanizmy zawodzą w samochodzie . Proszę o rzetelne sprawdzanie publikowanych informacji .

Teraz panie auta same jeżdżą po zakupy tylko cofać nie umiom 😂

Taaaaaa skarpa wyskoczyła na niego nagle, odblokowała hamulec ręczny…. Jedyny mechanizm który zawiódł to kierowca.

Ludzie co wy tu piszecie za głupoty tekst wyssany z palca redaktor nawet nie zapytał co się stało pojechali zrobili foty i napisali byle co ładna beka .