Strona główna Aktualności Z miasta Niefortunne cofanie Audi. Potrzebna pomoc drogowa

Niefortunne cofanie Audi. Potrzebna pomoc drogowa

11

Chwila nieuwagi kierowcy i Audi A5 Coupe zsunęło się ze „skarpy” parkingowej przed sklepem Żabka. 

Do zdarzenia doszło dziś wieczorem przed sklepem przy skrzyżowaniu ul. Nawrockiego i Piotra Skargi. Kierowca białego Audi nie spostrzegł w porę, że nieostrożne cofanie na tym wywyższonym parkingu, może spowodować osunięcie samochodu. Tak też się stało. Auto zniszczyło skrzynkę elektryczną i zatrzymało się na słupie. Najprawdopodobniej nie ma prądu w sklepie.

 

 

11
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom

Dramat jest z ta żabką, ludzie parkują gdzie popadnie, zero pomyślunku i znajomości przepisów, ale samo umjescowienie sklepu też bez składu i ładu! To jest typowa żabka dla pieszych!

amantf

A od kiedy żabki maja parkingi, to raczej zaleta tej żabki że można zaparkować, to nie biedronka ani lidl że jest duży parking, widziałeś gdzieś parkin przy żabce,jak się nie umie parkować to tak jest, a kto ci każe tam przyjeżdżać

Stanisław

Ten parking to ‚mistrzostwo’, omijam ten sklep szerokim łukiem !

qwerty

Do Żabki autem hardkor

wacław

jakiś lamus nie potrafi jezdzic. parkuje tam co dzień i jakoś nie mam z tym problemu.

Kaiko

Wacław bo ty jesteś miszcz

Karola

Zastanawia mnie jak można publikować nieprawdę . Jeśli się nie zna faktów to się nie pisze na dany temat . Po pierwsze osobiście znam tą osobę i fakty odnośnie tego zdarzenia , więc proszę najpierw dowiedzieć się co tak faktycznie miało miejsce a potem coś publikować i poniżać kogoś później w komentarzach , gdyż podlega to karze . Danej osoby nie było w samochodzie , więc nie ma mowy tu o cofaniu … a po drugie , niestety czasem pewne mechanizmy zawodzą w samochodzie . Proszę o rzetelne sprawdzanie publikowanych informacji .

Barbara lat 57

Teraz panie auta same jeżdżą po zakupy tylko cofać nie umiom 😂

qwerty

Taaaaaa skarpa wyskoczyła na niego nagle, odblokowała hamulec ręczny…. Jedyny mechanizm który zawiódł to kierowca.

Ludzie co wy tu piszecie za głupoty tekst wyssany z palca redaktor nawet nie zapytał co się stało pojechali zrobili foty i napisali byle co ładna beka .