Strona główna Dzieje się Rozrywka Nasz w „Pamiętnikach z wakacji”

Nasz w „Pamiętnikach z wakacji”

1

2 marca w telewizji Polsat zobaczymy Piotra Krygiera, 38-latka z Pabianic. W jaką rolę się wcielił?

Pan Piotr zagrał Karola, męża Zofii, ojca Matyldy i Klaudiusza. Jego postać wraz z rodziną spędza wakacje na Gran Canarii. Odcinek z pabianiczaninem jest 49 tej serii. W telewizji zostanie wyemitowany 2 marca, ale już teraz można obejrzeć go w serwisie internetowym ipla.

„Pamiętniki z wakacji” z pabianiczaninem w roli głównej do obejrzenia TUTAJ.

Oto jak twórcy serialu zapowiadają epizod z Piotrem Krygierem:

„Zofia, jej mąż Karol, ich córka Matylda i syn Klaudiusz pragną spędzić miły, rodzinny urlop na Gran Canarii, ale już w dniu przybycia atmosfera staje się nieznośna. Konserwatywna do szpiku kości, wręcz ponura, Zofia, która autorytarnie rządzi rodziną, planowała odreagować podczas wakacji utratę pracy, co spotkało ją 3 miesiące wcześniej. Liczyła na udany urlop w cichej okolicy, by zapomnieć o troskach codzienności. Jednak Karol źle zrozumiał katalogowy opis hotelu i zamiast prorodzinnego lokum zamówił miejsca w mekce imprezowiczów, gdzie królują dziewczyny chodzące topless i dudni muzyka disco. Zofia awanturuje się i żąda, by Karol natychmiast wynajął coś w spokojnej okolicy. Karol z początku pokornie wysłuchuje pretensji żony, bo wie, jak bardzo liczyła na ten wyjazd i jak bardzo przeżywa swoją obecną sytuację. Wkrótce jednak zaczyna mieć dość jej jazgotu i upokorzeń z jej strony. Sam zaczyna szukać rozrywek. Wspierany przez córkę, emancypuje się spod rządów żony-wiedźmy i potajemnie dobrze się bawi”.

W scenach z dyskoteki można też zobaczyć innego pabianiczanina – Radosława Kozłowskiego, dawnego szefa sztabu WOŚP w naszym mieście.

Piotr Krygier mieszkańcom Pabianic może być znany z Grupy Forte, którą współtworzył z ojcem, Zbigniewem Krygierem. Jeden z ich utworów, który nawiązuje do naszego miasta nosi tytuł „Ballada o Janie Kaczmarku” a na You Tube ma 2618 wyświetleń.


REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

pabianicki Farinelli