Strona główna Aktualności Z miasta Nasz park nagrodzony

Nasz park nagrodzony

2

Odnowiony park im. Słowackiego został „Inwestycją roku 2015” w kategorii tereny zieleni, w konkursie ogłoszonym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

Celem konkursu było promowanie niedawno ukończonych inwestycji, które wyróżniają się na tle innych. Oceniano w czterech różnych kategoriach (mieszkalna, tereny zieleni, kultura i edukacja, adaptacja).  Kryteriami była m.in. innowacyjność i nowoczesność zastosowanych rozwiązań, funkcjonalność inwestycji czy wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy otoczenia. Wpłynęło 68 zgłoszeń, kapituła konkursu rekomendowała 23 inwestycje.

Nagrodą jest promocja inwestycji na stronie internetowej www.inwestycjaroku.pl. Dzisiaj ogłoszono wyniki podczas rozstrzygnięcia konkursu w Muszynie. Prezydent Grzegorz Mackiewicz odebrał statuetkę od Arkadiusza Borka, prezesa zarządu Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Inwestorem rewitalizacji parku Słowackiego (z budową ogrodzenia i toalety publicznej) było miasto Pabianice. Prace trwały od stycznia 2014 do kwietnia 2015.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Witam wszystkich a szczególnie niedowiarków z naszego miasta. Cofnijmy się parę lat i przypomnijcie sobie jak został zelżony za ten park p. Furman , jakie były pretensje społeczne – aż strach pomyśleć że nadal mógł tam być ten sam bałagan i to w samym centrum naszego kochanego miasta .Gratulacje – tylko takie słowo mi przychodzi do głowy – jestem wreszcie dumna z sukcesu – (na razie drobnego ale jednak) o wymiarze krajowym .Wreszcie będziemy znani z dobrej pracy (oczywiście osób które doprowadziły do tego jak to miejsce wygląda i to mimo sprzeciwu społecznego) , a nie jak dotąd z królewskiego… Czytaj więcej »

No i dobrze, że niezależna i niepolityczna izba dostrzega zmiany w naszym mieście Pabianice! Zgoda buduje, niezgoda rujnuje! Tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu WIELKIE GRATULACJE!