Strona główna Sport Sporty walki Nasi najlepsi w mistrzostwach województwa

Nasi najlepsi w mistrzostwach województwa

0

Podopieczni PTC Pabianice pojechali do Brzozy koło Piotrkowa Trybunalskiego, by walczyć w Mistrzostwach Województwa Młodzików w zapasach.

Fioletowi drużynowo nie mieli sobie równych i zmiażdżyli przeciwników, zdobywając pierwszej miejsce z 76 punktami na koncie. Za nami na podium uplasowały się AKS Piotrków Trybunalski (46 punktów) oraz Athletic Wola Krzysztoporska (20 punktów).

Na ten sukces złożyły się medale naszych zawodników. Złota wywalczyli: Jakub Makowski (41 kg), Szymon Pusz (52 kg), Borys Miszczak (57 kg), Kacper Sobczyk (62 kg), Piotr Antoniewski (68 kg) i Julian Nowak 85 kg.

Srebrne medale zdobyli: Emil Lenard (38 kg), Franciszek Gross (44 kg), Krystian Kwiatkowski (57 kg), Artur Pik (62 kg) oraz Kacper Trębacz (75 kg).

Za to na najniższych stopniach podium uplasowali się: Damian Stępień (38 kg), Mateusz Jarzębski (41 kg), Mikołaj Jezierski (44 kg), Franciszek Tokarczyk (52 kg) i Dominik Uljanowicz (62 kg).