Strona główna Aktualności Nasi funkcjonariusze uhonorowani przez marszałka

Nasi funkcjonariusze uhonorowani przez marszałka

4

24 listopada, stróże prawa oraz strażacy z województwa łódzkiego zostali nagrodzeni w ramach wojewódzkiego konkursu na najlepszego policjanta i na najlepszego strażaka. Wśród 21 wyróżnionych znaleźli się mundurowi z pabianickiej komendy.

Młodszy aspirant Piotr Koza odebrał nagrodę marszałka jako najlepszy policjant ruchu drogowego. Funkcjonariusz z pabianickiej komendy zajął pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu ,,Policjant Ruchu Drogowego” (WIĘCEJ).

Piotr Koza

Nagrodzeni zostali również dzielnicowi: st. asp. Cezary Misiak oraz st. sierż. Patrycja Kielan, którzy zajęli kolejno drugie i czwarte miejsce w konkursie wojewódzkim na najlepszego dzielnicowego. W konkursie startowało blisko 500 policjantów.

Cezary Misiak
Patrycja Kielan

Mundurowi odebrali nagrody pieniężne oraz dyplomy od Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzeja Łapińskiego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Policjant to jedyny zawód w Polsce gdzie co chwila rozdaje się nagrody i awanse tylko za to, że policjanci przychodzą do pracy w miarę przytomni i jako tako wykonują swoje obowiązki zawodowe. Taka rzeczywistość dla sprawnych inaczej. A te brednie o codziennym narażaniu życia można sobie naprawdę darować.

A Ty zapewne jesteś najlepszy w województwie w swoim fachu ale nikt Cię nie docenił

Ale ciebie na pewno, widać cię na zdjęciu…

za komuny to były czasy a teraz co to za milicja ,trzeźwi ,grzeczni wystraszeni