Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie 5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

0

Niestety często podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być. Pytamy więc dietetyka Paulinę Danielak z Centrum Dietetycznego Naturhouse o 5 powodów, dzięki którym dieta będzie przyjemnością.

1. Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu! – Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością – przekonuje dietetyk Paulina Danielak- A co najważniejsze – jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa!

2. Zadbaj o silną motywację

Opieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji. – Na wizytach monitoruję przebieg odchudzania, sprawdzam efekty oraz w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta – mówi dietetyk – Zauważam, że widoczne z tygodnia na tydzień efekty motywują do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.

3. Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych

Najbardziej powszechną przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawyków żywieniowych.- Jako dietetyk Naturhouse podczas całego okresu trwania kuracji przekazuję cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do wagi sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracji Naturhouse umożliwia utrzymanie osiągniętych efektów – mówi Paulina Danielak.

4. Daj sobie możliwość wyboru

Kuracje Naturhouse są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. – Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń – przekonuje dietetyk. Chudniesz jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

5. Pomyśl co zyskasz, a nie ile Cię to będzie kosztowało

Redukcja wagi wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu. – Nic nie cieszy tak, jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia – zauważa dietetyk Paulina Danielak.

Próbowałaś już wszystkiego i nie wierzysz, że kolejna próba odchudzania zakończy się sukcesem? Zapraszamy w dniach 4-9 grudnia na NOWE OTWARCIE Centrum Dietetycznego Naturhouse w Pabianicach. Przyjdź i przekonaj się, że odchudzanie może być trwałe i przyjemne! Zaufało nam już 6 500 000 osób na całym świecie. Oni spełnili swoje marzenie o szczupłej sylwetce – odważ się i Ty! Umów się na wizytę do dietetyka i dowiedz się jak zdrowo i skutecznie pożegnać nadwagę.

ul. Zamkowa 42
95-200 Pabianice
tel. 790 879 431
e-mail: pabianice.zamkowa@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11.00 – 19.00
Wtorek: 11.00 – 19.00
Środa: 10.00 – 18.00
Czwartek: 8.00 – 16.00
Piątek: 8.00 – 16.00

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments