Strona główna Aktualności Z miasta Będzie fontanna świetlna

Będzie fontanna świetlna

4

Nowa fontanna zamontowana 2 lata temu w Parku Słowackiego będzie atrakcją również poza sezonem. 

Aktualnie fontanna po sezonie letnim jest wyłączana i zabezpieczana płytą OSB. Dlatego urzędnicy wpadli na pomysł, aby była też atrakcją w czasie jesienno-zimowym. Posłuży do tego specjalny system iluminacji, który będzie imitował strumienie wody.

W czwartek radni miejscy przeznaczyli na ten cel 25 tys. złotych. Pieniądze zostały zaoszczędzone z zadania pt. „wykonanie nawodnienia oraz drenaż Parku Słowackiego”. Konstrukcja ma prawie 4 metry wysokości i 5,5 metra szerokości u podstawy. Zostanie ustawiona na podeście w niecce fontanny. Dekorację już zamówiono, powinna zostać uruchomiona do 14 grudnia. Będzie świecić do 2 lutego, równolegle z iluminacją na latarniach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Za 25.000 zł to można diodami LED pół miasta oświetlić, a nie kiczowaty gadżet kupić. Jak widać marnowania pieniędzy ukradzionych obywatelom w formie podatku ciąg dalszy.

Co ty chłopie pleciesz??? Wszystko łącznie z odśnieżanie przystanku to wydawanie naszych podatków zapytaj lepiej ile kosztuje iluminacja kościołów

Kolejne marnotrawienie publicznych pieniędzy … ile jeszcze to miasto musi wycierpieć … takich głupich pomysłów … ???

na chińskim allegro takie bardziej wypaśne chodzą od 150 dolarów do 1300 dol. (przykład http://obbolighting.en.made-in-china.com/product/PXiQZKnbrWhy/China-Twinkle-Party-Decoration-Christmas-Decorative-LED-Outdoor-Fountain-Light.html)

te 25 tys. to chyba jakiś żart!