Strona główna Na sygnale Kryminalne Napastnikowi z Grota Roweckiego grozi 7,5 roku więzienia

Napastnikowi z Grota Roweckiego grozi 7,5 roku więzienia

17
35-latek, który zaatakował staruszkę na ul. Grota Roweckiego usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności. 

Zachowanie 35-latka wstrząsnęło mieszkańcami Pabianic, którzy mogli zobaczyć nagranie z zajścia. Wideo z monitoringu udostępniła straż miejska. Funkcjonariusze tej formacji pomogli też w ujęciu napastnika. Jak się okazało, mężczyzna uszkodził wcześniej pojazd zaparkowany przy ulicy brackiej.

35-latek przyznał się do popełnienia obu czynów i odmówił składania wyjaśnień.

– Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty popełnienia przestępstw o charakterze chuligańskim. Pabianiczanin odpowie nie tylko za uszkodzenie ciała seniorki, ale także za uszkodzenia mienia, którego dokonał w warunkach tak zwanej recydywy – wyjaśnia Agnieszka Jachimek z KPP Pabianice.

Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

REKLAMA
Poprzedni artykułDziś wybieramy posłów i senatorów. Gdzie głosować?
Następny artykułAle frekwencja. To będzie rekord!
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jeszcze patusa będziemy utrzymywać w pace:/

Pociesz się tym że jego utrzymanie w pace zapewne będzie tańsze niż jego przebywanie na wolności.

Został objęty dozorem policyjnym mimo że poza staruszką ma inne grzechy na sumieniu……czemu mnie to w tym państwie nie dziwi? ….mam tylko nadzieję że po wyborach wszystko się zmieni nie wyłączając innego traktowania takich bandytów jak ten.

Tak zmieni bo. Myśl co piszesz bo widać że jednak myślenie boli . O tym decyduje sąd a sądy są POpaprane

Pewnie tak. Będą mu do domu prowiant przynosić po wyborach.

Jprdl dzieciaków za gram zioła ganiają, a typ który jest chory psychicznie (chyba że to norma skakać z 4 piętra)zamiast siedzieć w zamknięciu to kradnie regularnie, niszczy mienie, krzywdzi ludzi i do więzienia też go nie zamykają.

Chorych psychicznie sie nie zamyka. G, a nie zioła. Piszesz totalnie na odwrót. A od tego twojego zioła to potem jest schizofrenia i płacz, ze się to paliło. 🙂 I leki do końca życia.

I bardzo dobrze! Ja rozumiem, kiedy ktoś wypije ze szwagrem pół litra w sobotę, a rano w niedzielę wiezie do kościoła babcię i niepełny świadomości wydmucha jeszcze 0,3, bo się dobrze czuł. Ja rozumiem, kiedy ktoś nie zapłaci alimentów, bo go baba wyrzuciła z domu, stracił pracę, nie ma za co się utrzymać. Ja rozumiem również, kiedy ktoś się wkurzy na sąsiada, który mu bałamuci żonę i strzeli w ryj. Na to wszystko są paragrafy. Ale cieszy mnie, że na tego gnoja znalazły się aż dwa, dające mu możliwość kiblowania kilku lat w więzieniu, nie zaś koczowania w klatce wieżowca.… Czytaj więcej »

Taki karaluch z metra cięty, nic dziwnego że tylko na staruszki się rzuca, nawet od piętnastolatka dostał by oklep

Powinien dostać dożywocie, powinien być totalnie wykluczony z życia publicznego. 7 lat w pierdlu go nie wychowa, nie zmieni zakutego łba w filozofa. da mu tylko propsu na dzielni… No chyba że przed wypuszczeniem na wolność połamałyby mu się ręce jakimś niewyjaśnionym sposobem i nóżki w kolanach i kostkach, tak aby co zmianę pogody, stawy przypominały mu za co to i skąd to się wzięło! Acha i wcześniej sąd powinien pozbyć go praw do ubezpieczenia i leczenia za publiczne pieniądze na tę okoliczność. AAAAA bym zapomniał o publicznym linczu na środku rynku! Przypiąć go łbem do dołu na palu. Dać… Czytaj więcej »

Akurat ręce to on miał tak połamane, że chcieli mu amputować.
Bezdomny ćpunek raczej ma gdzieś propsy na dzielni.

Kajdany na rączki, nóżki i niech chodzi wolno

Ciekawe kto będzie odpowiadał za jego następne wybryki.. a jak wepchnie teraz staruszkę lub dzieciaka pod auto i będzie tragedia to do kogo iść? Na sanki wrzucają czy to pijaków czy drobnych złodziejaszków a takiego nawet na jp68 na obserwację nie kierują.. parodia

Jak wepchnie staruszkę albo jakiegoś dzieciaka pod samochód to w tym Kraju mamy takie prawo że najgorzej to będzie miał kierowca tego auta

Nigdzie nie pójdzie siedzieć nawet na jeden dzień. Jest policyjnym informatorem i jest zupełnie bezkarny. Może kraść i bić do upadłego. Granica jest jedynie zabójstwo.
To jest policyjny kapuś opłacany z waszych podatków!

Najważniejsze czy dali mu zagłosować 🙂

Ja bym go dał na krzesło i potem do celi nagiego tam by się nim zajęli s po tygodniu pod płot i wiadomo co