Strona główna Aktualności Z miasta Ale frekwencja. To będzie rekord!

Ale frekwencja. To będzie rekord!

28
Potwierdza się teza, że tegoroczne wybory mogą być jedynymi z ważniejszych w ostatnich latach. Mobilizacja wyborców jest niesamowita. 

Frekwencja w Pabianicach na godz. 12.00 wyniosła 23,38%. Cztery lata temu było 19,29%, a w 2015 16,95%.

Najwięcej osób zagłosowało w Okręgowej Komisji Wyborczej nr 16 w Szkole Podstawowej nr 3. Tam karty do głosowania pobrało 40,17% uprawnionych wyborców.

Frekwencja w całym powiecie pabianickim to 24,23%, najwyższa w gminie Dobroń (29,45%).

Głosujemy do godziny 21.00.

REKLAMA
Poprzedni artykułNapastnikowi z Grota Roweckiego grozi 7,5 roku więzienia
Następny artykułKolejki do lokali wyborczych. Rekord frekwencji
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe dlaczego akurat dzisiaj padł mobywatel. Dużo młodych ludzi odejdzie od urn z kwitkiem.

dowód w mobywatelu to działa offline

dowód w mobywatelu działa offline

mObywatel jest obciążony ale dalej działa jako dowód osobisty. Wystarczy tylko wyłączyć internet lub włączyć tryb samolotowy. Aplikacja nie będzie próbowała łączyć się z serwerem i daje wtedy możliwość okazania dowodu osobistego.

Jak to dlaczego. Z mObywatela korzystają młodzi, nie moherowe berety. Korzystają ci wykształceni technologicznie, nie ci których instrukcją na życie jest biblia. To bezczelna próba zablokowania głosujących.

Last edited 1 miesiąc temu by AnyJa

Po prostu tysiące ludzi z niego korzystało i serwery się przeciążyły. Typowe. Nie przewidzieli tego.

jak to możliwe TACY WYKSZTAŁCENI TECHNOLOGICZNIE i nie dali rady ???DZIWNE, czyli jednak nie wykształceni ,ani nie inteligentni!!!ech ci młodzi ,WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE MAJA ,tylko!!!Ja moher z tą BIBLIĄ ,która jest od tysiącleci stale aktualna ZOSTANĘ jednak.!!!WSZYSTKOEGO DOBREGO

a ile jest 2+5 ????no tak do wyliczenia tego potrzebny jest smartfon z aplikacją dodawania i mnożenia ,TAK, TAK ci młodzi, ech wcześniej 1989-2015 GŁOŚNO PŁAKALI ,że chcą lizaka tylko nie było za co kupić A DZIŚ JAKIE MĄDRALE!!!słyszałam dziś taką rozmowę nie będę sprzątać koło śmietników WKRÓTCE WSZYSTKO ZOSTANIE ZABRANE TAK JAK W LATACH ZIELONEJ WYSPY tuska-kosinika-millera

Longina wziełaś swoją porcję leków dzisiaj? Martwię się o Twoje zdrowie psychiczne

oficjalnie łamię ciszę wyborczą! głosujcie rodacy na NSPRWiKlMfZXCVMNAOW tylko oni nas zbawią (tak, tak, to ci sami co wcześniej nazywali się PKLSDKMAKNEOTPRPWEXC-2090)

Last edited 1 miesiąc temu by Infalcjusz

czerwone Pabianice

Mądre pisiory 😂

Lepiej niech będą czerwone, niż czarne, zwęglone.

Bedzie trzeba jeszcze poczekać na banicję trola…

Duża frekwencja znaczy poszli niezdecydowani a to oznacza że w końcu nastąpią bardzo poważne zmiany i to zdecydowanie na lepsze.

Przy dużym obciążeniu aplikacji mObywatel, istnieje możliwość okazania dokumentu offline. Aby otworzyć mDowód w wersji offline, należy – zamiast ponownej próby logowania – wybrać opcję „Przejdź do aplikacji”.

Bo.ludzie naprawdę mają dosyć i chcą zmian,dlatego tak wielu poszło glosowac

teraz będzie KRAINA MLEKIEM, sorcia kakałem płynąca ,wszyscy odczujemy TĄ POPRAWĘ, jeszcze chwileczkie ,niemcy w blokach startowych a i ruskie stoją już za bramami kijowa ,że nie wspomnę o chińczykach, mieli dosyć? BĘDĄ MIELI ZABAWĘ tak jak we francji.

A jak nie będzie tego rzekomego zalewu Niemców, Ruskich, Chińczyków, Arabów, Żydów, gejów, masonów, UFO i czym tam jeszcze PiS nie straszył (choć wiadomo, że nie będzie, bo i po co tu przyjeżdżać, skoro kilkaset kilometrów dalej są wielorasowe Niemcy, gdzie jeśli podejmą pracę, zarobią 4 razy tyle, a jak nie, to socjal też o niebo wyższy), to pokornie przeprosisz wtedy za te swoje fanaberie, pisane z dziesiątkami błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych, jak na prawdziwą PiSowską patriotkę przystało?

no tak tusk już pojechał po kasiorę do brukseli!!!!!nikogo nie będę przepraszać . Będę SPOKOJNIE CZEKAĆ ,bo znam triki tuska i jego kompanów. ZAPISZĘ TĘ STRONĘ aby tobie przypomnieć jakie miałeś marzenia!!!! a ty prawdziwy osobnik, który nie chce pamiętać o przeszłości.

Longina zmów pacierzyk i do spania!
Słychać wycie znakomicie, i dobrze!
Wyj, wyj, uuuuuuuu!!!!!!

O ile dożyjesz. Pomijając twoj wiek, to przecież zaraz najadą nas mordercy z Azji z maczetami i będą miasta palić, nie? Nakup cukru, longina i nie wychodź z domu. Ciężkie czasy przed tobą.

Pojawiło się w internecie pytanie o rekordowe 600 tys wyborców, którzy pobrali zaświadczenie uprawniające od głosowania poza miejsce zamieszkania, i obawa, że część z nich mogła głosować wielokrotnie (w czasie naszego krótkiego głosowania z żoną w komisji zjawiły się aż trzy osoby, które chciały się dopisać do listy – nie zostały dopisane, bo żadna nie miała takiego zaświadczenia). Czy nie jest tak, że zaświadczenie trzeba oddać komisji gdy pobiera się kartę do głosowania, i czy komisje nie są zobowiązane odesłać go potem do centrali wraz z wyjętymi z urny kartami? Poza tym nazwisko i pesel każdego, komu wydano kartę, jest… Czytaj więcej »

A co do Brukseli, to poczekaj do czerwca, a zobaczysz jak twój Mateuszek, Czarnek i reszta chołoty będzie kandydować do Europarlamentu, dokładnie jak Tusk, Szydło i inni. Jarek i Terlecki zapewne nie doczekają przyszłej kadencji, bo oni już ledwo na nogach stoją.

MIKI 4 gdzieś zniknął??? nie triumfujesz??? takie coś do przemyslenia!!!Bez historii, nie da się budować przyszłości. Nie można nawet opisać siebie, bez sięgania do wydarzeń przeszłych. Jeśli naród utraci kulturę, tradycję i wartości znika, nie ma go, jest iluzją. Więc ja mam wybaczyć TW, esbekom i nawróconym zdrajcom bo się zmienili?!!cytat”„To ważne, byśmy wiedzieli, skąd przychodzimy, ponieważ jeśli nie wiemy, skąd przychodzimy, to nie wiemy, gdzie jesteśmy, a jeśli nie wiemy, gdzie jesteśmy, to nie wiemy, dokąd zmierzamy. A jeśli ktoś nie wie, dokąd zmierza, to prawdopodobnie zmierza w złym kierunku.”Terry Pratchett

Zacznij czytać ze zrozumieniem. Nie każe Ci zapominać ani wybaczać tylko przestać gapić się za siebie i iść naprzód. Widzisz, taka to już uroda starych ludzi, że mają więcej za sobą niż przed sobą, więcej mówią o przeszłości niż o przyszłości, a każde zdanie zaczynają od „kiedyś to…”. Było, minęło. Dzisiejszy 30-letni Niemiec nie gazował Polaków w Oświęcimiu i ma to gdzieś. PiS w kółko gada, że „za czasów Tuska…”, „10 lat temu…”, „za poprzednich rządów…”. Co mnie dziś obchodzi 10 lat temu? Obchodzi mnie dziś i jutro… i to nie PiSowskie jutro.

Longina pier….nij się w ten głupi dzban bo słuchać cię nie można. 8* i koniec z tą swołoczą.

No cóż układ POPIS dalej trwa, Polacy chorują na syndrom sztokholmski..