Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Naładuj swoje mięśnie w Electric Punch Studio w Pabianicach

Naładuj swoje mięśnie w Electric Punch Studio w Pabianicach

0
Za jakże energetyczną nazwą Electric Punch stoi inicjatywa stworzenia klubu EMS w Pabianicach opartego na wiedzy umiejętnościach dwóch właścicieli – sportowców z zamiłowania, doświadczonych szczególnie w sportach walki, gdzie tężyzna fizyczna i ogólna sprawność odgrywa pierwszoplanową rolę.

– Zawodnicy sportów walki są modelowym przykładem ogólnorozwojowego prowadzenia zawodnika i właśnie te cechy treningu chcemy przenieść pod postacią EMS. Nie chodzi tu o samą walkę, zależy nam na położeniu nacisku na kształtowanie podstawowych cech motorycznych organizmu takich jak: siła, szybkość, wytrzymałość, moc, zręczność, koordynacja ruchowa, gibkość – mówią zgodnie Adam i Rafał, trenerzy z Electric Punch.

W osiągnięciu celu bardzo pomaga AQ8, jedyny dostępny na rynku w pełni bezprzewodowy system EMS, dzięki czemu trenujący nie jest ograniczany długością kabla zasilającego, co daje nam dużo większą mobilność.

Trening EMS to trening wykorzystujący podczas ćwiczeń elektrostymulację mięśniową.  Impulsy elektryczne przekazywane są przez specjalną kamizelkę oraz pasy z elektrodami, Stymulacja pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, wyrzeźbieniu sylwetki czy poprawie szybkości motorycznej.

Trzy główne programy treningowe (kardio, fitness-kształtowanie sylwetki, fit boks) z całą pewnością zadowolą każdego klienta, gdyż każdy z nich nastawiony jest na kształtowanie innych cech motorycznych.

– Dla osób nie lubiących się przemęczać mamy dostępne programy rozluźniające mięśnie, ujędrniające skórę oraz hit wśród naszych klientek – masaż antycellulitowy i spalający tłuszcz – wszystko za pośrednictwem elektrostymulacji. Nasi klienci mogą również liczyć na porady żywieniowe i suplmentacyjne – dodaje Adam. – Nasza trening przeznaczony jest nie tylko dla osób wysportowanych i młodych. Zbudujemy kondycję i formę także u osób dojrzałych, z mało aktywnym trybem życia.

Nowe studio EMS mieści się przy ul. Armii Krajowej 25 w Pabianicach.

Eleganckie zaplecze treningowe

– Projektując Studio zadbaliśmy o to, aby lokal był w pełni funkcjonalny i przyjazny dla trenujących. Przygotowaliśmy sale do ćwiczeń z wydzieloną strefą odpoczynku i relaksu, gdzie na naszych klientów czeka darmowa woda, kawa i herbata. Dla pełnego komfortu nasi goście po skończonym treningu mogą skorzystać z szatni z natryskiem wyposażonej w ręczniki i kosmetyki – mówi Rafał.

Więcej informacji i kontakt do Electric Punch Studio można znaleźć na stronie FB

 

REKLAMA