Strona główna Aktualności Z miasta Najbliżsi pożegnali Piotra

Najbliżsi pożegnali Piotra

9

31-letni rowerzysta wepchnięty w ubiegłym tygodniu na autobus komunikacji miejskiej spoczął na cmentarzu komunalnym. Żegnało go kilkaset osób.

O godz. 13.00 w kościele Najświętszej Marii Panny odprawiona został msza pożegnalna. Później kondukt żałobny przejechał na cmentarz komunalny, gdzie pochowany został Piotr. To on w ubiegłą środę został wepchnięty na ulicy Nawrockiego na autobus linii 261. W wyniku uderzenia głową w pojazd zmarł na miejscu. Jak twierdzi prokurator, sprawcą zdarzenia jest 24- letni Konrad B. z Pabianic, który został już tymczasowo aresztowany (WIĘCEJ).

Zmarłego Piotra pożegnała najbliższa rodzina, przyjaciele i znajomi. Ksiądz odczytał list pożegnalny od narzeczonej. – Jeszcze wczoraj wspólne marzenia i plany, dziś samotna droga przede mną. Jeszcze nie pora była dla ciebie. Mnie zostaną tylko wspomnienia wspólnie spędzonych lat – brzmiał fragment listu.

Piotr był pabianiczaninem, ale mieszkał w Róży. Jego pasją było kolarstwo i sporty ekstremalne. Pracował w Aflofarmie. Był specjalistą BHP.

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ciekawe, czy z MZK ktoś był…

Dajcie spokój temu MZK, co to za jakieś dziwne myślenie.

przecież potwierdziło się, że śmiertelne było pocięcie tętnic przez szybę, która się nie rozpadła, a nie uderzenie głową (w kasku) jak niektórzy sugerowali

Możesz podać źródło? Również krytykowałem folię na szybie, ale o potwierdzeniu nigdzie nie przeczytałem

To jest chore, że nawet na pogrzebie musieli stawić się dziennikarze i kamery…

Bo te folie do na du..pe powinni sobie przykleić wszędzie gdzie się da tylko reklamy stał się nie fortunny wypadek zginął człowiek dobry ale znam też Konrada b praktycznie od dziecka to tez jest dobry człowiek kto go nie zna ma go za bandziora każdemu z nas może się coś przytrafić na drodze i tez możemy być oskarżeni czy też mamy się mieć za bandytów a jak by to ktoś z rodziny zrobił waszej kogo dobrze znacie bo jest dobry a by go poniosło tez by był bandyta ludzie myślimy trochę Konrada znam od dziecka i wiem ze teraz cierpi… Czytaj więcej »

…………. ,,,,,,,,,,,,,,,,, – masz ode mnie troche znaków interpunkcyjnych. w szkole raczej nie byłeś dobry.

idź lepiej koledze wazelinke do więzienia zawieść

Ty chyba też „orłem” w szkole nie byłeś. Zawieźć*.

Oj płakał płakał, że tak dobrego ucznia traci 🙂