Strona główna Dzieje się Nagrywamy teledysk: domówkę z raperami

Nagrywamy teledysk: domówkę z raperami

1
To będzie już siódmy teledysk, promujący pabianicki Rap Lokal, czyli charytatywną imprezę, podczas której są zbierane pieniądze dla Łukasza Millera, byłego zawodnika Pabiksu. Hasło przewodnie klipu: domówka. 

Pomysłodawca – Krzysiek Este Łyszkowski oraz jego koledzy zapraszają chętnych do udziału w nagraniu w najbliższy piątek (9 sierpnia). Start o godz. 18.00. Całość jest przewidziana na dwie godziny.

– Kręcimy imprezę w wyremontowanym, przeznaczonym na wynajem bloku przy ulicy Sienkiewicza. Został nam udostępniony cały, a więc możemy to robić w poszczególnych mieszkaniach i w klatce schodowej. Grupowe ujęcia nagramy koło budynku – wyjaśnia Este.

Później domówka przeniesie się na rynek przy ulicy Moniuszki, gdzie zaplanowano m.in. ujęcia z drona. Z pewnością nie zabraknie tam, jak w poprzednich latach, oryginalnych samochodów, ale mile widziani są również wszyscy niezmotoryzowani.

Klip ma promować jesienną imprezę (15 listopada) w klubie przy ul. Mariańskiej, w trakcie której będą sprzedawane rozmaite gadżety. Jakie?

– Koszulki z herbem i w barwach miasta, paski, płyty… Szukamy sponsorów. Pieniądze ze sprzedaży przekażemy Łukaszowi – dodaje Este.

Rap Lokal zatacza coraz szersze kręgi. W tym roku do trzech miast, w których się odbywa, czyli Pabianicach, Bełchatowie i Końskich dołączyły dwa kolejne – Jarocin i Chorzów.

Poniżej ostatnio nagrany teledysk:

REKLAMA
Poprzedni artykułSprawy Czytelników: potrzebne czasomierze
Następny artykułJak śledzić przesyłkę online?
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Fajna ta laska w czarnych włosach jest co tam spiewa.Pojde se na nia popatrzyc