Strona główna Aktualności Z miasta Na Orlenach zabrakło oleju napędowego. Kierowcy sparaliżowali „system paliwowy”

Na Orlenach zabrakło oleju napędowego. Kierowcy sparaliżowali „system paliwowy”

13
Niestety, panika jaka opanowała część kierowców, doprowadziła do załamania „systemu paliwowego” w całym kraju. Brakuje oleju napędowego na wielu stacjach, w tym na wszystkich stacjach sieci Orlen w mieście. 

– Niestety, przez zachowanie kierowców, centrala nie nadąża z dostawami. W Polsce jest ponad 1700 stacji Orlen, ale nie ma tylu cystern, aby w tak krótkim czasie zaspokoić zapotrzebowanie jakie zapanowało od wczoraj. Najbliższej dostawy spodziewam się dopiero jutro wieczorem – mówi właścicielka jednej ze stacji w Pabianicach.

Co ważne, zarówno prezes Orlenu czy dyrektor generalny Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego zapewniają, że w Polsce nie zabraknie paliwa, a Polska zabezpieczona jest na co najmniej najbliższy rok. Skąd więc panika kierowców?

Można jeszcze tankować Vervę, która jest nieco droższa niż normalny olej napędowy i kosztuje niewiele ponad 6 złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na innych stacjach brakuje już 95 a oleju nie ma żadnego

Brawo Janusze ! Nie potrzeba ruskiej inwazji, sami się wykończymy :/

Państwo z kartonu. Przyjechało 20 samochodów i ustawili się po ropę i braki. Śmiech . XXI wiek a sytuacja jakby z lat 80′ . Kartki wprowadzą na paliwa jak tak będziecie ” pić”.
Ograniczenia 50 litrów na osobowe w tych czasach. Jaja normalnie.
Ps. Fiata 126p kupię.

Głupki zatankowały samochody, które stoją pod blokami a człowiek nie ma jak do pracy dojechać. Jesteście zapasowymi głupkami i idiotami! Dzisiaj tak napisze bo na to zasługuje sytuacja! Fajnie się siedzi przed tv patrząc przez okno na zatankowane auto pod blokiem? Co za głupki!

Przemku przestań siać powielać i siać panikę. Jesteś kolejnym ogniwem w łańcuchu paniki. Im więcej o tym piszecie … ty i inne media tym więcej ludzi na stacjach … tym mniej paliwa doraźnie…. Wiec jest panika wiec ty o tym piszesz wiec jest panika i ludzie na stacjach i tak w kółko Macieju ….. założeń

Lemingi,.lemingi wszędzie. Spokojnie, Tusk przyjaciel Putina już poprosił o interwencję Rosji w celu obalenia dyktatora Kaczyńskiego. Kraj piękny ale ludzie ch..

Co Ty bredzisz gościu.

Niestety, my nie potrzebujemy żadnego agresora. Wykończymy się sami. Zniszczy nas własna narodowa głupota.

Do dzisiaj jeszcze makaronowe chomiki dojadają nakupowany na początku pandemii zapas makaronu.
Mój sąsiad ok. 75 lat wyjeżdżający 1 x w tygodniu swoim autem przytargał 4 kanistry paliwa. Pytam po co ?

Co dzisiaj na obiad? Zupa z benzyny synku. Mamo wczoraj była z benzyny… Nie kłam wczoraj była z ropy, ok a jutro tatuś napełni baloniki LPG. Dobrze, a po co tatuś tyle tego kupił? Synku nie marudź miejasz benzynę. 😀

Gamonie z minami kotów na puszczy obłowili wszystkie stacje. Średniowieczne myślenie. Zjedzcie sobie tą benzynę na kolację. Smacznego

Co tam złamasy? Ryżyk wymieszany z benzyną mieliście na obiadek? A może makaronik kupiony 2 lata temu przed pandemią?