Strona główna Aktualności Z miasta Kładą asfalt, osadzają tory. Praca wre na ul. Zamkowej

Kładą asfalt, osadzają tory. Praca wre na ul. Zamkowej

13
Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach otwarte zostaną skrzyżowania ulic Traugutta/Narutowicza oraz Pułaskiego/Kościuszki z ul. Zamkową. 

Na placu budowy widać spory ruch. Asfalt na odcinku od ul. św. Jana do Traugutta został położony już po dwóch stronach jezdni. W piątek zaczęło się osadzanie torów w betonowych blokach. Jeszcze po godz. 16.00 na ul. Zamkowej pracowało kilka maszyn.

Niestety, nadal nie znamy dokładnej daty otwarcie wymienionych wyżej skrzyżowań. Jak udało nam się ustalić, nowa organizacja ruchu ma obowiązywać dopiero od 7 marca, możliwe jednak, że skrzyżowania będą przejezdne wcześniej.

Intensywne prace trwały dziś na całej długości ulicy Zamkowej (z wyjątkiem nieruszonego jeszcze odcinka od ul. Okulickiego do św. Jana).

Tory w okolicy skrzyżowania po stronie południowej zostały osadzone

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wreszcie coś zaczyna być widać, trzeba serii artykułów ale może i dobrze bo widać że presją medialna jak i głos mieszkańców ma sens. Dzięki panie Przemku.👍😏😁

Okno pogodowe.
I robota idzie he he .
Niech się streszczaja bo jak temperatura wzrośnie do 30 + to nie dadzą rady bo będzie za gorąco. Ach zawsze można się tłumaczyć pogodą

Najlepsze jest to, ze wiekszosc mysli, ze prace ruszymy bo Majster Jach napisal o opoznieniach….

PS. Brawo wykonawca, ze pomimo znacznych wzrostow kosztow i braku materialow, nie zszedl z budowy i dalej kontynuuje prace w zadanym budzecie!

ekg Ty to chyba jesteś rzecznikiem i adwokatem tej firmy w jednym. Tną koszty by móc zrobić robotę na którą się zgodzili w przetargu. Powiedz szefowi żeby się streszczał bo paliwo będzie brak i piachu też. Kurła nie skończycie w terminie.
Już jest wymówka.

To niestety już widać. Ulica wąska jak ta do Bychlewa. Już widzę te korki.

Też to zauważyłem, jeden pas w jedną i jeden pas w drugą, ale ma być ładnie a nie użytecznie. Jak się robi dla siebie to wszystko jest przemyślane i nawet wykonawca doradzi. A jak jest robione dla urzędu to byle było zrobione i tu nie chodzi o wykonawcę. Dżizus co za kraj.

A w Bychlewie widzisz korki ? Bo ja widzę, że nie było żadnego wypadku, od czasu, kiedy te wyspy powstały. Nikt nie umarł i to jest najważniejsze.

wszystko za wolno , dlaczego w soboty nie pracują ?

A Ty pracujesz w sobotę? Zdaj sobie sprawę, że praca w sobotę to wyższe koszty wynagrodzeń za ten dzień. Druga rzecz to czas pracy kierowców, który nie pozwala pracować 24h 7x w tygodniu tak jakby to szanowni tu komentujący chcieli. Włączcie myślenie, nie plećcie bzdur.

Bo stoją w kolejkach po paliwo

Tylko takie zawężenie drogi nie zakorkuje miasta?
Od zawsze jeździło tam multum ciężarówek i busów co będzie teraz?

Skoro teraz jakoś się przemieszczamy z zamkniętym w połowie miastem, to z otwartym z mniejszymi drogami też będziemy.

Jakoś właśnie!!!
Sprawne przemieszczanie jest ważne dla służb i ludzi.
Co gdy straż pożarna będzie jechała do pożaru tam nie jedzie jeden wóz a kilka ?
Ważne jest bezpieczeństwo pamiętajmy o tym.