Strona główna Aktualności Z miasta Na Grota Roweckiego jak w Wenecji

Na Grota Roweckiego jak w Wenecji

3

Strażacy musieli odpompowywać wodę, która zalała w środę ulicę Grota Roweckiego.

Po kilkuminutowym oberwaniu chmury ulica Grota Roweckiego była nieprzejezdna. Kilku kierowców, którzy odważyli się przejechać przez rozlewisko żałowało później takiej decyzji. Auta zalewała woda.

Na pomoc wezwani zostali strażacy z jednostki OSP Pabianice, którzy przy użyciu pomp odwadniali ulicę. Musieli też przeczyścić zapchane studzienki kanalizacyjne. To główna przyczyna takiej sytuacji. Niestety, służby odpowiedzialne za sprzątanie nie wywiązują się z obowiązków. Ulica Grota Roweckiego była nieprzejezdna przez kilkadziesiąt minut. Z wody wyłowiono też jedną tablicę rejestracyjną.

Zdjęcia z zalanych Pabianic.

REKLAMA
Poprzedni artykułPonad 1,2 miliona na nowe chodniki
Następny artykułSiedemnastka już buduje
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Koryto dobrzynki na calej dlugosci bulwarow jest tak zarosniete haszczami ze nic dziwnego ze po wiekszym deszczu wylewa, kto odpowiada za taki stan rzeczy?

To jest niewiarygodne. Od 30 lat w Pabianicach po lekkiej ulegnie zalana jest ta sama ulica i nie da się z tym nic zrobić……. Szok i żenada.

Koszt pozbycia się tego problemu zapewne nie jest priorytetem tak wysokim jak inne wydatki. Po pierwsze, wokół tego miejsca nie ma mieszkańców, więc nikt nie protestuje. A jak nikt nie protestuje, to znaczy że nie ma „ciśnienia” ze strony społeczeństwa. Po drugie, takie zalania mają miejsce relatywnie rzadko przez co konieczność usunięcia problemu jest mniejsza.