Strona główna Aktualności Komunikacja MZK sprzedaje autobusy (ZDJĘCIA)

MZK sprzedaje autobusy (ZDJĘCIA)

3

Można kupić Jelcza 120M z 1997 roku. Miejski Zakład Komunikacyjny wystawił na sprzedaż 6 takich autobusów.

Sprzedaż odbędzie się w formie przetargu. Cena wywoławcza za każdy pojazd to 6.500 złotych brutto. Oferty można składać do 19 marca w siedzibie MZK przy ulicy Lutomierskiej 48. Tam tez można obejrzeć oferowane autobusy.

Jelcz 120M to 12-metrowy pojazd o mocy 220 koni mechanicznych. Może zabrać 110 pasażerów. Posiada 34 miejsca siedzące.

REKLAMA
Poprzedni artykułŚliwiński ze srebrem
Następny artykułZłodzieje z Konstantynowa zatrzymani
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tak w ogóle to fajny portal, alternatywa dla konkurencji. Fajnie by było poznać trochę „historii” tego portalu, ale przypuszczam, że twórca portalu nie będzie chciał swoich prywatnych spraw wyciągać na publiczne forum. Co do tematu przydałaby się informacja ile jest autobusów w bazie MZK, ile jest potrzebnych w dni powszchednie, i czy aby się nie okazało, że obudzimy się z ręką w nocniku. Sprzedamy autobusy, jakiś inny się popsuje, jeszcze inny może ulec wypadkowi, a co wtedy? czy te kilkadziesiąt tysięcy uszczęśliwi MZK? Czy pan Habura chce popełnić błąd poprzedniego wieloletniego dyrektora, kiedy to po większej inwestycji w 1997 r… Czytaj więcej »

@Jack. Całą flotę MZK Pabianice można zobaczyć na stronie http://www.komunikacjapabianice.pl w kategorii „Tabor” Obecnie nie potrzeba nowych autobusów bo one są kompletnie nie potrzebne. Na dzień roboczy są 3 rezerwy a weekend jedna. Teraz MZK coś kombinuje z hybrydowymi autobusami by zastąpić MAN-y ale na pewniejsze informacje trzeba jeszcze poczekać.

Czy ja dobrze widzę? 6500 zł za autobus? Za taką kwotę trudno 10-cio letnią osobówkę kupić.