Strona główna Aktualności Polityka Możemy mieć senatora z Pabianic

Możemy mieć senatora z Pabianic

0

Przed mieszkańcami naszego miasta historyczna szansa. Wystarczy oddać głos na Maciej Łuczaka w wyborach do Senatu.

Dlaczego to szansa? Bo senatorem zostałby pabianiczanin z krwi i kości. To szansa dla naszego miasta, bo wszyscy wiedza, że warto mieć swojego reprezentanta w parlamencie.

Maciej Łuczak już niejednokrotnie dał się poznać jako świetny fachowiec, pełniący funkcję na odpowiedzialnych stanowiskach. Przez 10 lat był szefem w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geograficznej i Kartograficznej. Od blisko roku jest wiceprezydentem Pabianic. Kieruje m.in. Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami, Wydziałem Urbanistyki czy Punktem Obsługi Inwestora.

Maciej Łuczak nawiązał współpracę z  Mirosławem Gojdziem, kierownikiem Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP W Atenach. Rozmowy zaowocowały spotkaniem Macieja Łuczaka z Anastasiosem Marinosem, wiceburmistrzem gminy Zakintos, podczas którego zadeklarowano zamiar podpisania umowy o współpracy ze szczególnym uwzględnieniem wymiany gospodarczej. delegacja z greckiej wyspy gościła również w Pabianicach.

Dzięki inicjatywie podjętej przez wiceprezydenta Łuczaka, grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Gdańskiej we wrześniu odbyła staże i praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach greckich związanych z hotelarstwem, gastronomią jak i logistyką.

Aktualnie zajmuj się przygotowywaniem gruntów pod stworzenie pabianickiej strefy ekonomicznej, nadzorował remonty pabianickich ulic. Z jego inicjatywy powstał bezpłatny parking przy szpitalu.

Maciej Łuczak jest pełnomocnikiem powiatowym Prawa i Sprawiedliwości i z tej listy startuje w wyborach do Senatu RP.

 

Materiał sfinansowany przez KWW Prawo i Sprawiedliwość.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments