Strona główna Aktualności Z miasta Młyny chcą budować wieżę kratową

Młyny chcą budować wieżę kratową

44

Gdańskie Młyny Sp. z o.o. złożyły do pabianickiego starostwa powiatowego wniosek o wydanie pozwolenia na budowę wieży kratowej. 

Wieża ma być zlokalizowana przy ul. Partyzanckiej 2, czyli tam gdzie elewator zbożowy. Na potężnej konstrukcji będą zamontowane nadajniki sieci komórkowych, które teraz znajdują się na szczycie elewatora.

Już w lipcu informowaliśmy, że operatorzy telefonii komórkowej chcą przenosić swoje stacje bazowe, bowiem obecne miejsce jest w fatalnym stanie technicznym.
– Elewator ze względu na swój stan techniczny przeznaczony jest do wyburzenia – wyjaśnia Arkadiusz Majewski, starszy specjalista Działu Komunikacji Korporacyjnej firmy Polkomtel.

Dlatego Młyny Gdańskie chcą ustawić w tym miejscu wieżę kratową. Pozwolenie na budowę jest rozpatrywane.

Przykładowa wieża kratowa

Elewator na 10 tys. ton zboża „pracował” do 2012 roku. Wtedy pabianickie młyny splajtowały, a zakład został zamknięty. Od tego czasu służył jedynie jako jedna z 19 stacji bazowych na terenie Pabianic.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprzedam czapki z amelinium odporne na 5G.

rozumiem że nie są malowane? 😀

Są malowane ale nie farba z Chin. Dlatego są zdrowe

ale przecież amelinium nie pomalujesz!

Jak najsampierw zawiniesz w takie to to, to pomalujesz.

IMG_20201017_182121.jpg

ja sprzedam starą nokię. też całkowicie odporną na 5G.

Ja swojej nie sprzedaje.
Ile chcesz?

chciałem Ci oddać za piwo. Pomyślałem że przed przekazaniem zaktualizuje software. O dziwo poszło sprawnie. A co mnie zaskoczyło – pojawiła się ikonka konfiguracji do 5G! Skusiłem się, odpaliłem i komórka chyba się przestroiła na inny język. Nie kumam nowego menu?

noika.jpg

5G przestroiło Ci już telefon do języka Reptilian. Teraz juz wystarczy, że wejdą Ci do domu i zabiorą telefon. Jesteś stracony. Zniewolony na zawsze. W zamian wszczepią Ci czipa i wstrzykną szczepionkę Billa Gatesa, ktorą już szczepili w Sudanie. Aha. Zabiorą Ci gotówkę i w zamian wydadzą kartę płatniczą Banku Światowego. Żeby wiedzieć co, gdzie i kiedy kupujesz. To dla nich bardzo ważne.

Piwa nie oddam ;p

5 G nadciąga. A pózniej będą wmawiać ludziom, że choroba popromienna wywołana przez sieć to Covid. Ponto te chorobę wymyślono. Obudźcie się

Jeśli starostwo się zgodzi powinni wszyscy wylecieć i za to odpowiedziec. Zgodza się na narażenie mieszkańców na utratę życia i zdrowia. Masakra, że to wszystko dzieje się na naszych oczach.

No i po co ci te wszytskie wywody na temat zniewolenia. I tak już po tobie. Szkoda szkoda szkoda. Szkoda mi ciebie.

Ale „dzieło szatana” (wedle Rtdzyka) Internet używasz?

Wyłącz TV, włącz myslenie, plandemia, bill gates, chipy. Co tam jeszcze za hasła macie? Polecam się troszkę doedukować zanim się zacznie krzyczeć.

Mamy jeszcze Star Wars, Matrix, Adrenochrom, Szczepionki z Sudanu, NWO, Reptilianie, karate, Masoni, USG, RTG, i UV

przecież od tego 5G pociągi sie zamienią w transformersy a tam obok biegną tory!

Patrzcie jaki to musi być opłacalny biznes, że komuś opłaca się wyburzyć żelbetowego kolosa (mega koszty!), zutylizować i wywieźć setki ton gruzu, postawić wielki maszt-wieżę, załatwić dziesiątki papierów i wyjść przy tym na swoje!

smażą nas mordo

moja ciocia umarła przez 5G!
spadła z wierzy próbując podpalić nadajnik…
Ja jestem innego zdania niż moja ciocia z Kraśnika. Uważam że 5G jest ok. Myślę że depopulacja za pomocą masztów oznacza mniej użytkowników internetu, a tym samym mniejsze obciążenie serwerów i szybszy internet na moim laptopie 🙂

Mam nadzieję, że nie dadzą zezwolenia. Przecież niedaleko szkoła nr 5 i 2 , na Zatorzu ma być kolejna. Dookoła blok mieszkalne i domy. Włodarze chrońcie nasze dzieci.

A czy ten post wysłałaś tutaj siłą umysłu ?

Pytek, Tobie już te anteny mózg zlasowały.
Także, potrafisz myśleć tylko tak, jak Cie zaprogramowali.

W wiaderku nosiłaś?

Będą tabletki zmieniające płeć rozpylać, jeszcze Ago.

niemożliwe!

Nadal nic nie kapujecie? Sieć anten potrzebna jest do sterowania sygnałem, poprzez który zarządzać będą chipami niewolników. Bajki? Twórca spotkań w Davos powiedział, że na wiosnę liderzy „Wielkich” planują szybkie działania likwidującą banki centralne państw czyli… likwidacja gotówki! Każdy będzie musiał przelać ją na specjalne konto elektroniczne. Potem chipy w rękę i… jak nie będziecie grzeczni zrobią pstryk i nie macie niczego! Nadal myślicie, że to teorie spiskowe? To dzieje się już. Przekonamy się bardzo szybko.

Hehehehehe uhahahahaha hehehehehe hehehehehe hahahahh. Jeśli tak będzie to daje ci 500 zł. Tzn przeleje bo gotówki jest z nie będzie. Jeżeli tak się nie stanie jak piszesz to wyliżesz mi buty. Na rynku przy Moniuszki we wtorek. Przy wszystkich. Warunkiem jest likwidacja NBP wiosną.
Zgoda ?

Last edited 2 lat temu by Mikroczip

Ty pewnie z tych obalających „teorie spiskowe”, które… jakimś trafem już spiskowe nie są. Proponuję ci wyłączyć TV i się ogarnąć, choć jak was znam wyznawcy covida nawet nie zauważycie, że już jesteście niewolnikami masonów. Nie, nie za 5, 10, 20 lat. Zmiany globalne potrwają jeszcze 3 lata. Zapisz sobie datę moich słów. Zobaczymy jak się ze mnie nabijasz po tym czasie… Zrobisz jak chcesz. Pamiętaj, że cię ostrzegano.

Last edited 2 lat temu by Nolan

Napisz tylko jakie te zmiany będą ? Bo nie wiem czy się cieszyć czy smucić. Czy ty, skoro znasz prawdę nie będziesz niewolnikiem masonów ? Uda ci się zostać wolnym ? Wygląda mi na to, że nadal się będę nabijał z ciebie że skończyłeś tak samo jak ja. Tylko ty widziałeś co będzie a ja nie. Co za różnica ?

Skończymy zapewne identycznie ale to nie oznacza tak samo. Ja mam zamiar pozostać wolnym człowiekiem do samego końca i nie boję się śmierci. Ty pewnie umrzesz jako niewolnik. Nie ma różnicy? Dla mnie jest

W jaki sposób wolnym? Skoro to mityczne 5g przecież każdemu będzie wszczepiać chipy doodbytniczo?

Ostatnio pisaleś, że pijesz sobie spokojnie kawkę. Czyli nic ci się nie stanie jak cię zniewolą ci masoni i inni NWO czy już ci nie zależy ? A jeśli ci już nie zależy to po co tu piszesz ?

Wyłącz TV włącz myslenie XD Powiedz mi, jaki cel miałoby dla tych „Wielkich” z Twojego „dzienniczka spisków 2020” chipowanie jakiejś patoli z Pabianic? Współczuję Wam tak żyć w wiecznym strachu że wszystko dookoła na Was czyha…

😁😁😁😁
Patoli właśnie muszą zachipować bo oni nie mają telefonów i nie mogliby tymi patolami sterować. Nolan np jak będzie pił kawkę a niedaleko będzie leżał telefon to ją rozleje, bo jakiś „Wielki” dla zabawy wciśnie przycisk na swoim pilocie 5G.

Last edited 2 lat temu by Ciupcia kabra

Ładnie odleciałeś….
Zmień dilera chłopie

Pierwszy poziom sterowania to internet
Drugi to komórka
Trzeci to yutube
Czwarty i ostatni to ksiądz z najbliższej parafii

Racja. Państwo Polskie dąży do tego żeby być bezgotówkowym i mieć kontrolę nad pieniądzem. Śmiejecie się. Pożyjemy zobaczymy. Zarobki, wydatki co i gdzie kupujemy . Pełne niewolnictwo i głupi naród i o to im chodzi.

O jak płaczą wszyscy, ale necik w telefonie to by się chciało mieć:-D

Szkoda że kolejny charakterystyczny punkt Pabianic musi zniknąć 🙁 (po Kominie!)
A może by tak zrobić tam punkt widokowy na dachu? Bo widok jest niesamowity – sprawdziłem, gdy grzebałem przy SR7 🙂
Nawet w grze Pokemon GO Młyn nazywa się „Piękne Elewatory” :))

Kupujesz i robisz.

Rezerwy żywności, tzw. Rezerwy materiałowe likwidowane są w pollin od lat. Widać po stanie i zarządzaniu obiektów strategicznych dla ochrony/obrony ludności

Last edited 2 lat temu by Mihał

w biedrze skończył się dziś papier!

I co teraz?
Żebyś czasem ty albo twoja rodzina nie potrzebowała moich ziemniaków z pola, jak nie będziecie mieli co do gara włożyć, albo z czego chleb upiec. sory nie mam i nie będzie, sam zjem. Wtedy papier ci sie nie przyda, bo nie bedziesz miał czym ….

Last edited 2 lat temu by Mihał