Strona główna Aktualności „Młoda krew” w gminie. Wójt ma nowego zastępcę

„Młoda krew” w gminie. Wójt ma nowego zastępcę

5
Rafał Madaj
Nowym zastępcą wójta Ksawerowa został Rafał Madaj. To były radny miejski Pabianic i rzecznik klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. 

Wójt Adam Topolski nie miał zastępcy od stycznia 2019 roku, po tym jak z funkcji zrezygnował Tomasza Łysek. Nowym wicewójtem został Rafał Madaj.

– Młoda krew w urzędzie się przyda. Pan Madaj jest wykształcony i ma doświadczenie w samorządzie. Będzie zajmował się m.in. gospodarką przestrzenną czy wnioskami unijnymi – tłumaczy wójt.

Madaj na stanowisko został powołany bezterminowo, ale Adam Topolski stawia sprawę jasno. – Jeśli się nie sprawdzi, to się pożegnamy – powiedział w rozmowie na EPAinfo.

Rafał Madaj jest geodetą z tytułem magistra inżyniera. Skończył też studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Był pabianickim radnym przez 4 lata. Był bardzo aktywny podczas sesji, składał interpelacje i zabierał głos w wielu sprawach m.in. w temacie Mieszkanie dla Młodych czy strefy kibica podczas Mundialu w 2018 roku. Starał się o ponowny wybór do rady, ale nie wszedł z pierwszego miejsca. Wyprzedził go Antoni Hodak.

REKLAMA
Poprzedni artykułGdzie potrzebne są ronda? Magistrat czeka na propozycje
Następny artykułSzokujące zarzuty wobec ratownika. Do sądu trafił akt oskarżenia
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje . Powodzenia

Jako radny to gwazdor jednego sezonu. Dużo zabierał głos ale rzadko wiedział co mówi. Generalnie nieudacznik. Długo tam miejsca nie zagrzeje. Chyba że będzie go chronił parasol polityczny.

Daj człowiekowi szansę. On pewnie wie dobrze, że teraz bardziej ludzie będą go obserwować. Każdy popełnia w pracy błędy. Jak się nie sprawdzi to pozostanie po nim smród jak po wiecznym bajkopisarzu Ciebiadzie. Ja życzę powodzenia.

O proszę Senator potrafi zadbać o SWOICH ludzi
Pierzchał ,Grzesiak-Cieślak, Madaj i ciekawe kto jeszcze?
ILE OSÓB WEPCHNĄŁ DO ZBROJENIÓWKI, KOPALNI ELEKTROWNI?

Wykształcenie porządne, bez żadnych „wyższych” dla ubogich intelektualnie.