Strona główna Aktualności Z miasta Minister wyciskał, starosta robił wymyk

Minister wyciskał, starosta robił wymyk

3

Minister, marszałek, starosta i radni z klubu PO otworzyli dziś siłownię na Lewitynie. Gościem specjalnym był Mariusz Bałaziński, który pozostał jednak w cieniu polityków.

Były przemowy i przecięcie wstęgi. Minister Andrzej Biernat i starosta Krzysztof Habura gratulowali radnym miejskim z klubu Platformy Obywatelskiej świetnego pomysłu na wykorzystanie budżetu obywatelskiego.

– Cieszę się, że młodzi radni są tak dynamiczni i kolejne pieniądze z budżetu wykorzystają na podobne pomysły – minister chwalił swoich młodszych kolegów. – Ćwiczenie w takich miejscach przekierowuje adeptów sportu do innych dyscyplin.

Po przecięciu wstęgi przyszedł czas na przetestowanie urządzeń. Od wyciskania na klatkę zaczął minister. Później było trochę ćwiczeń na mięśnie brzucha i triceps. Starosta bez rozgrzewki skoczył na drążek, żeby zrobić wymyk. Zatrzymał się w połowie obrotu, ale pomocną dłoń podał mu szef sportowego resortu.

Przypomnijmy, że w sobotę prezydenci Pabianic i mistrz Europy w wyciskaniu sztangi też otwierali siłownię, jednak trochę mniej oficjalnie (WIĘCEJ NA TEMAT)

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar na obwodnicy
Następny artykuł14-letni graficiarz
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Żenująca jest ta cała Platforma Obywatelka w Pabianicach. Ministerek przyjechał na lewityn tez mi coś, i jaksiatko nadzieja Platformy na prezydenta.

widać zwarte szeregi PO. Jeden zwis zrobi, drugi stanie na czubku … trzeci wszystko obieca … a potem … wszyscy wspólnie pokażą, że mają nas w d…e. Wszystkim Panom już dziękujemy.

Pffff, masakra na całej linii panie Habura; jak się jest na bakier ze sportem to się powinno siedzieć za biurkiem