Strona główna Aktualności Z miasta Miliard złotych Furmana

Miliard złotych Furmana

3
Rodzina Furmanów

Ogólnopolska prasa rozpisuje się o rodzinie Furmanów z Pabianic. Gdyby tylko chcieli, lista 100 najbogatszych Polaków Forbesa stoi dla nich otworem.

Obszerny materiał o rodzinie krezusów z Pabianic został opublikowany w tygodniku „Polityka”. Choć nie jest to artykuł pochwalny (chodzi o niepotwierdzone działanie suplementów diety) uświadamia czytelnika jak potężna jest firma Aflofarm. Na reklamę wydają więcej niż firmy telekomunikacyjne czy koncerny samochodowe.  Firma w 2012 roku na czysto zarobiła 27 milionów złotych. Według magazynu „Sukces” majątek Furmanów szacuje się na 976 milinów złotych. Taka kwota daje pabianiczanom miejsce w pierwszej 20. najbogatszych Polaków według Forbesa. Plasowali by się obok kontrowersyjnego dewelopera i byłego właściciela Polonii Warszawa, Józefa Wojciechowskiego. Co ciekawe, Furmanowie też kręcą się wokół sportu. Sponsorowali już pabianickie koszykarki, a w ubiegłym roku piłkarze Widzewa biegali w koszulkach z nazwą jednego z suplementów diety polepszającego potencję u mężczyzn. W 2005 roku rozeszła się plotka, że Aflofarm kupuje Górnik Zabrze. Do transakcji jednak nigdy nie doszło.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Lepiej napisz nazwisko z dużej litery bo będą kłopoty

można?

idioci, huczne otwarcie sobie zrobili,nie licząc się z nikim.Dzieciaki płaczą, psy z podwórek pouciekały,bo oni sie musza bawic,banda kretynów !!!