Strona główna Dzieje się „Miłego dnia” od Kruka. To początek nowego projektu

„Miłego dnia” od Kruka. To początek nowego projektu

3
Przekaz jest prosty, ale sympatyczny i pewnie dlatego już wywołał pierwsze pozytywne reakcje. Na osiedlu Bugaj możemy zobaczyć kolorowy napis „Miłego dnia”.

W ten sposób została ozdobiona ściana niewielkiego budynku u zbiegu ulic 20 Stycznia i Grota Roweckiego. Adresowane do wszystkich życzenia płyną od Adama Wirskiego, czyli Kruka, a powstała właśnie praca stanowi początek nowego projektu.

– Takich napisów z biegiem czasu będzie coraz więcej. Chciałbym, aby w ciągu 2-3 lat powstało ich kilkanaście, w różnych częściach Pabianic – wyjaśnia artysta.

Namalowanie pierwszego, który pojawił się dzisiaj, zajęło Krukowi pięć godzin. Ściana była w na tyle dobrym stanie, że jej specjalne przygotowywanie okazało się niepotrzebne. Przykuwa wzrok dużą liczbą barw.

– Nie liczyłem, ile puszek „poszło” na tę pracę, ale chyba ponad dwadzieścia – stwierdza  Kruk.

Przekazu nie zamierza zmieniać, ale poszczególne napisy będą różniły się czcionką i kolorami. Wybrał już drugie miejsce, w centrum, jak podkreśla, bardzo uczęszczane. Jeszcze go jednak nie zdradza.

– Pierwsze fajne reakcje na „Miłego dnia” już są. Gdy malowałem ten napis, jakaś pani powiedziała do mnie „Dziękuję. Wzajemnie” – opowiada pabianiczanin.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

I oto chodzi. Pozytywne emocje. Uśmiech.
Brawo KRUk.

Oj Ty nasz KRUKU kochany . Dziękujemy ,że nas wspierasz czymś doprawdy pięknym.Każdy jak sądzę z Pabianiczan przechodząc Twoich wspaniałych dzieł uśmiechnie się. To bardzo ważne w tak strasznych czasach.Brawo

Bravo „Matejko”.Bylem tam i kosztowalem powstawanie projektu.Super dzien i moc byla z Krukiem.