Strona główna Styl życia Marioinex Mini Waffle City House oraz Shop – nowe mniejsze zestawy z...

Marioinex Mini Waffle City House oraz Shop – nowe mniejsze zestawy z serii City

0

Kupując zabawki warto zwracać uwagę na to, żeby dawały naszym maluchom coś więcej. Takie też są klocki Marioinex z serii City, które w zeszłym roku zdobyły nawet miano Zabawki Roku. Nie dość, że zapewniają one najmłodszym wspaniałą zabawę, to jeszcze pozwalają im się prawidłowo rozwijać.

Ostatnio wśród klocków z serii City pojawiły się nowe zestawy – Marioinex Mini Waffle City House oraz Shop. Dlaczego mają one szansę stać się kolejnym bestsellerem?

Poznaj zabawkę na miarę Twojego malucha

Obecnie oferta zabawek jest ogromna. Jeśli szukasz czegoś dla swojego malucha, na pewno nie chcesz kupować nic przypadkowego. Takie zabawki szybko się nudzą, a ich jakość najczęściej jest bardzo wątpliwa. W efekcie, zdarza się, że dzieci po paru dniach rzucają je w kąt albo jeszcze szybciej się psują.

Marioinex Mini Waffle City Shop oraz House to klocki, których żywot na pewno się tak nie skończy. Mają bardzo ciekawe kształty. Z wyglądu przypominają gofry. Można budować z nich najróżniejsze konstrukcje. Zarówno w 2D, jak i 3D. Oprócz ciekawych kształtów, mają też interesujące kolory. To sprawia, że codziennie Twoje dziecko będzie mogło zbudować z nich coś innego. To nie tylko sprawi, że nie będzie się nudzić, ale także, że będzie w stanie rozwijać swoją wyobraźnię.

Klocki z serii City, a w tym te z najnowszych zestawów, są wykonywane z elastycznego tworzywa sztucznego. Ich jakość jest bardzo wysoka, dzięki czemu Twój maluch spokojnie będzie mógł bawić się nimi przez lata.

Nie musisz martwić się o to, że to kolejny chiński bubel. Klocki te są produkowane w Polsce. Tym samym możesz być pewny, że ich jakość na pewno Cię zadowoli. Nie bez znaczenia będzie zapewne dla Ciebie też to, że materiały, jakie wykorzystuje się do ich produkcji, o których zresztą już wspominaliśmy, są z recyklingu, a więc zakup takiej zabawki będzie też ukłonem w stronę naszej planety.

Doceniają je najlepsi

Klocki od Marioinex to zabawki, które doceniają najlepsi. Wśród nich są nieznani i znani rodzice, dziennikarze trudniący się w branży, psycholodzy, a nawet fizjoterapeuci. Klocki z serii Waffle City Street i Port w 2021 roku zyskały miano Zabawki Roku. Dlaczego? Są one w pełni bezpieczne, rozwijają wyobraźnię, a do tego kształtują zdolności manualne. Bardzo istotne jest to, że mają korzystny wpływ na rozwój malucha i to pod wieloma względami. To świetna zabawka m.in. dla tych dzieci, które muszą ćwiczyć psychomotorykę.

Marioinex Mini Waffle City House oraz Shop to najnowsze zestawy klocków Marioinex z serii City. Kto wie, może w kolejnym roku to właśnie one zostaną jednymi z najczęściej kupowanych zabawek. Zestawy te są nieco mniejsze aniżeli poprzednie, co sprawia, że również są dużo tańsze. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój maluch poprzez zabawę mógł się uczyć, takie klocki na pewno będą strzałem w dziesiątkę. Będą podobać się również Tobie i starszemu rodzeństwu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments