Strona główna Aktualności Z miasta Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zamkowej i Warszawskiej

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zamkowej i Warszawskiej

6
Jest już data otwarcia dwóch skrzyżowań w centrum. Wykonawca modernizacji linii tramwajowej informuje też o kolejnych utrudnieniach.

Od 6 marca 2022 roku (niedziela) umożliwiony zostanie przejazd (północ – południe) przez skrzyżowanie ulic Zamkowa/Narutowicza/Traugutta, na całej długości ulic Narutowicza oraz Traugutta będzie odbywał się ruch dwukierunkowy. W tym samym dniu otwarte dla przejazdów w kierunku północnym (Kościuszki -> Pułaskiego) zostanie skrzyżowanie ulic Zamkowa/Kościuszki/Pułaskiego. Ruch jednokierunkowy zostanie przywrócony na całej ul. Pułaskiego oraz na ul. Kościuszki (między ul. Kolbego, a Zamkową). Ruch dwukierunkowy będzie nadal obowiązywał na ul. Kościuszki (między ul. Skłodowskiej – Curie, a Kolbego). Na odcinku ul. Zamkowej od ul. Traugutta do ul. Pułaskiego zostanie utrzymany zakaz ruchu za wyjątkiem wjazdów docelowych.

 W związku z rozpoczęciem przebudowy torowiska w obszarze skrzyżowania ul. Warszawska/Sikorskiego 7 marca 2022 roku (poniedziałek) zamknięty zostanie zjazd ze skrzyżowania w ul. Sikorskiego. Ruch pojazdów poruszających się ul. Warszawską zostanie skierowany w ul. Nawrockiego, zaś pojazdy wyjeżdżające z ul. Nawrockiego będą zobligowane do skrętu w prawo. Dojazd do ulicy Sikorskiego będzie możliwy objazdem ulicami Warszawska – Partyzancka. Wprowadzone zostaną również zmiany w trasach kursowania linii transportu zbiorowego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A Tiry w takim razie zostaną skierowane na Dużym Skręcie w nowo wyremontowaną Warszawską 🙂

i co w związku z tym? Gdzie mają jechać?

Nigdzie. Będą latać 🙂

Szkoda, że nie pokusił się Pan o sprawdzenie jakimi trasami będzie poruszała się komunikacja miejska, może jakaś mapka.

Na ulicy Pulaskiego ruch jedno kierunkowy tak?? To niech ktos ogarnie tych paj… Co jeżdżą od poczty na Pulaskiego 3 do sklepu z częściami samochodowymi i lewego kasyna bo ide z dzieckiem a tu jedzie koles i mi w wózek prawie wjechał i do mnie z pyskiem ze mam iść na pasy droga jedno kierunkowa a jeżdżą w dwie strony kto im dal prawko niewiem idiotyzm