Strona główna Aktualności Z miasta Magistrat zatrudnił byłego strażaka

Magistrat zatrudnił byłego strażaka

4
Pabianicki magistrat rozstrzygnął konkurs na stanowisko podinspektora w wydziale zarządzania kryzysowego i informacji niejawnych. Będzie tam pracował kolejny były strażak.

Na stronie urzędu opublikowano nazwisko osoby, z którą zostanie podpisana umowa. To Jerzy Kulicki, pabianiczanom pamiętającym Big Brothera znany właśnie z udziału w tym telewizyjnym reality show.

– Do konkursu zgłosiły się dwie osoby, ale jedna z nich nie spełniła wymogów formalnych – poinformował Paweł Rózga, sekretarz miasta.

Jerzy Kulicki, czyli drugi kandydat, jak napisano w uzasadnieniu informacji o wyniku naboru, „spełnił wszystkie wymagania formalne oraz wymagania dodatkowe, wykazał się znajomością zagadnień potrzebnych do pracy na stanowisku podinspektora w wydziale zarządzania kryzysowego i informacji niejawnych”.

Jego przełożonym będzie Andrzej Bohdanowicz, kolega po fachu, który pracę w magistracie rozpoczął w marcu bieżącego roku, po rozstaniu się z mundurem (pisaliśmy o tym TUTAJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Przecież podobno tylko PiS zatrudnia swoich.. Ludzie, jak ktoś ma zatrudnić kogoś obcego albo kogoś kogo zna to normalne jest, że weźmie tego na kim może polegać., a nie obcego. U prywaciaża też tak jest.

19 maja tego roku już wspominałem w artykule na epainfo „Który strażak znajdzie pracę w urzędzie”?, że wybór padnie na Wielki brat patrzy.
To było do przewidzenia. Kolejny ala harcerz w Urzędzie 😂😂

„Pabianicki grajdołek”,

  • strażak strażaka,
  • kolega kolegę,
  • harcerz harcerza

a jak już przypnie się do stołka to ciągnie do emerytury, a nawet dłużej…
to takie ludzkie…, naturalne…., pabianickie….

Przecież oni mają sowite emerytury, puszczają takie coś na emeryturę bardzo szybko jakby tylko oni mieli trudną pracę, zwłaszcza ten były komendant co to lubił wiadomo co my płacimy podatki na tych młodych emerytów a oni jeszcze posadki dostają, to tylko w tym kraju niestety.