Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: latarnie świecą lub nie…

Sprawy Czytelników: latarnie świecą lub nie…

4
Nie tak dawno zakończył się remont drogi wojewódzkiej nr 485. W związku ze zrealizowanymi tam pracami otrzymaliśmy maila od naszego czytelnika.

Podzielił się następującym spostrzeżeniem:

„Przy okazji przebudowy jezdni i chodników przy ul. Jutrzkowickiej zostały też postawione nowe latarnie. Jest jednak z nimi problem, bo raz świecą, a raz nie. Kilka dni temu na odcinku od remizy OSP do ul. Gospodarczej nie paliły się trzy. W kolejny wieczór, gdy wystawiałem przed dom pojemnik ze śmieciami, nie działało ich już więcej. A jest dopiero kilka miesięcy po remoncie! Powinni coś z nimi zrobić, bo przecież okres gwarancji na pewno jeszcze nie minął. Chyba że to celowe działanie, poparte ekonomią, aby sprawdzić, ile będzie wypadków na nieoświetlonym odcinku… Oby nie”.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  4 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  szkoda że pod ostatnim wychwalającym powiat artykułem o dokonaniach ulicznych był zablokowany komentarz. Chwalili się przebudową wschodniej w ksawerowie. Szkoda że przy okazji przebudowy zawalone zostały studzienki kanalizacyjne ! teraz część mieszkańców nie ma internetu. żaden z dostawców internetu nie jest w stanie naprawić zerwanych linii!

  Bo to nie był artykuł, a tekst sponsorowany. Działają już przed wyborami.

  Nie są w stanie naprawić ? Widocznie im się nie opłaca.

  aby naprawić zasypany kanał należy zerwać nowy asfalt który jest na gwarancji? jeden psuje drugiemu.