Strona główna Aktualności Polityka Maciej Łuczak dostał się do Senatu

Maciej Łuczak dostał się do Senatu

14

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości, zdobył najwięcej głosów. Pabianiczanie mają swojego senatora.

Maciej Łuczak dostał łącznie 58237 głosów, zaś Andrzej Owczarek 54632. Najmniej, bo 22624 głosy oddano na Wojciecha Brzeskiego.

Walka między kandydatem z PiS a PO była bardzo wyrównana. Więcej o głosowaniu w samych Pabianicach TUTAJ. Senatora z naszego okręgu wybierali mieszkańcy powiatu pabianickiego, łaskiego oraz zgierskiego.

Łuczak przez 10 lat był szefem w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geograficznej i Kartograficznej. Od blisko roku jest wiceprezydentem Pabianic. Kieruje m.in. Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami, Wydziałem Urbanistyki czy Punktem Obsługi Inwestora. Aktualnie zajmuj się przygotowywaniem gruntów pod stworzenie pabianickiej strefy ekonomicznej, nadzorował remonty pabianickich ulic. Z jego inicjatywy powstał bezpłatny parking przy szpitalu.

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratuluje. Warto głosować na czlowieka a nie na partię.

WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

Król Julian Gratuluje Moryc też

gratuluję bardzo gratuluję

Ogromne gratulacje!! Jesteśmy dumni !!!

Skorzystał jedynie z fali niezadowolenia z rządzących. Udało się … i tyle.

skorzystał? Co ty człowieku piszesz. Takim jak ty to widać się udaje. Napisz co robisz co zrobiłeś dla miasta , śmiało już po wyborach możesz pisać prawdę. Nie obrażaj ludzi którzy są doskonałymi fachowcami i wiele zrobili w tak krótkim czasie dla naszego miasta. Kto miał możliwość poznać Pana Wiceprezydenta wie jaką ten człowiek przedstawia wartość. Panie Łuczak GRATULUJĘ, Brawo !!!

Zrobił zaprawdę niewiele, prawie nic.
Za to mu płacili.
Społecznikiem nie był.
Wygrał wybory, bo miał fart.
A prawdziwa cnota, krytyk się nie boi, nieprawdaż ?

Zobacz i od takiego Pana farciarza twój baron cnót wszelakich inżynier, konstruktor, budowniczy i mecenas w jednym senator Owczarek dostał bęcki to on dopiero musiał być cieniasem skoro pokonał go farciarz.

Jesteś żenujący i tyle w tym temacie!!. Gratulacje Panie Macieju, WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!

Dziwie się tym którzy występują przeciwko osobie która nie dość, że reprezentuje nas jako wiceprezydent, to teraz będzie naszym przedstawicielem w Senacie. Wreszcie Pabianice po żelaznej Anicie mają swojego na Wiejskiej… a tu klops jedni uważają, że to przypadek, inni zazdroszczą. Co z Wami? To nasze święto. 4 lata temu żałowałem, że pomimo szansy w kilku osobach nic nie wyszło. Mimo dużej kampanii Krzysztofa Rąkowskiego, woleliśmy postawić na człowieka z Kansas. Teraz zamiast pałać z nienawiścią jedni do drugich i na wzajem, czy też z zazdrością (PO – PIS) drodzy patrioci pabianiccy cieszmy się, że ktoś będzie bronił naszego interesu.… Czytaj więcej »

Bo na Rąkowskim wszyscy się poznali. Dlatego mało kto głosował. Ostatnio otrzymał krecika – wiadomo dlaczego :). Miejmy nadzieję, że za kilka lat radnym już nie zostanie i da się szansę ludziom, którzy chcą coś zmienić, a nie znaleźć pracę dla siebie i żoneczki.

To, że nie wygrał Ciebiada świadczy jedynie o postępie w myśleniu mieszkańców miasta. Byłby to wstyd na całą Polskę o wiele większy od ronda uśmiechu, a porównywalny z rządami Prezydenta Zbigniewa POmyłki. Miejsce analfabetów jest w szkole! Nie miejsce urodzenia się liczy, tudzież rzucanie kasą na lewo i prawo, a kwalifikacje. Ciebiada, podziękuj Pabianiczanom za poparcie, tudzież jego brak 🙂

no właśnie masz rację ale w tym mieście przeraża myślenie ludzi. Popieram Pana Łuczaka to Super GOŚĆ!!!