Drużyna ADS Lutomiersk wygrała II edycję Zimowej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic.

Zawodnicy z Lutomierska w finale zmierzyli się z drużyną Stare Puzzle i odegrali się za porażkę w lidze, kiedy w pierwszej kolejce przegrali 2:0. Tym razem dwa sety wygrali zawodnicy w pomarańczowo-czarnych strojach, choć drugi set (grało się do dwóch wygranych setów) zakończył się dopiero przy wyniku 28:26. W pierwszym było 25:21.

W starciu o trzecie miejsce lepszy okazał się Junior Piątkowisko pokonując w tie breaku Energię Pabianice 2:1 (28:26, 21:25, 15:13).

Skład zwycięskiej drużyny: Krzysztof Zdzierak, Marcin Zdzierak, Michał Zuchniewicz, Kacper Głogowski, Krzysztof Wiaderek, Adam Wiaderek, Konrad Serafiński, Paweł Kupidura, Włodzimierz Łuchniak.