Strona główna Dzieje się Rozrywka Łobuzy wpiszą się w świąteczny klimat?

Łobuzy wpiszą się w świąteczny klimat?

5

10 grudnia ulicami naszego miasta przejdzie IV Pabianicka Parada Świąteczna. W tym roku gwiazdą wieczoru na jarmarku będzie zespół Łobuzy. Skąd taka decyzja? 

– Decyzja o wybraniu tego zespołu nie powinna stanowić zdziwienia, w poprzednich latach Pabianice gościły już zespół disco polo – mówi Aneta Klimek, rzecznik Urzędu Miejskiego w Pabianicach.

W 2015 roku na pabianicki jarmark zaproszony został legendarny zespół disco polo – Bayer Full, który od wielu lat bryluje na Polskiej scenie muzycznej. W tym roku repertuar zespołu Łobuzy, może okazać się mało znany dla starszej części uczestników jarmarku. Chłopaki podbijają internet, dzięki taki utworom jak: „Ona czuje we mnie piniądz” (prawie 72 mln wyświetleń) czy „Dla Ciebie kupię se spodnie” ( ponad 12 mln).

Utwory zespołu mocno odbiegają od klimatu w jaki wprowadzał nas w poprzednich latach m.in Zbigniew Wodecki czy zespół Brathanki.

Czy „Łobuzy” przypadną pabianiczanom do gustu? Na to pytanie odpowiemy sobie po jarmarku.

Tegoroczna parada wystartuje o godz. 15.00 z ul. Kościuszki i przejdzie ul. Zamkową do placu na Starym Rynku. Tam od 16.00 rozpocznie się jarmark świąteczny. Podczas jego trwania, widownię rozruszają występy Szkoły Tańca „Eskadra”, zumba mikołajkowa od Strefy Ruchu, występy uczniów ze Szkół Podstawowych nr 13 i 3, występy sekcji wokalnej i tanecznej Miejskiego Ośrodka Kultury. W czasie trwania jarmarku odbędzie się aukcja charytatywna dla ciężko chorego Bartka.

Nie zabraknie również świętego mikołaja, konkursu z nagrodami, ogniska i wspólnego kolędowania. Od godz. 19.00 koncert zagra zespół Łobuzy. Dodatkowo w tym dniu uruchomiona będzie specjalna, darmowa linia autobusowa.

Rozkład jazdy:

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Powinno być „Debile” a nie „Łobuzy” ………………

Jeśli zespół Łobuzy …z gołymi d…mi kojarzy się panu prezydentowi ze Świętami … to gratuluję takiego kultywowania tradycji Świątecznych … Wielki tradycjonalista widać z naszego pinokia … a w każdą niedzielę w Miłosierdziu prawie krzyżem leży …

Jeszcze 2 tygodnie temu prezydent wynosił pod niebiosa Panią Cieślar (z całym szacunkiem dla wybitnej osoby) … teraz na Święta zaprasza … wykonawców jakby z drugiego bieguna … gatunków muzycznych 🙁
Gratuluję gustu muzycznego panie p(r)ezydencie … niżej już tylko majteczki w kropeczki … 🙁

jak wam nie pasuje to nie musicie iść

Ja wiem ,że nie rozumiesz istoty sprawy … to taki defekt mówię POważnie …