Strona główna Dzieje się Letni weekend w Lewitynie

Letni weekend w Lewitynie

0
Zajęcia z jogi
Wakacyjne weekendy to idealny czas na rodzinny wypoczynek na łonie natury. W tę niedzielę zarezerwujcie sobie czas na rodzinny piknik w Lewitynie. O atrakcje nie musicie się martwić!

Dzięki rewitalizacji obiektu i wprowadzeniu projektu turystycznego zagospodarowania terenów rekreacyjnych „Lewityn” nie sposób się nudzić! Każdego dnia do dyspozycji mieszkańców Pabianic i turystów pozostaje m.in. plaża, siłownia, plac zabaw, pumptrack oraz plac linowy. W ten weekend atrakcji będzie jeszcze więcej! Będziecie mogli podziwiać występ grupy cheerleaderek ze Strefy Ruchu w Pabianicach. Kto wie, może zarażą was pasją do tańca i gimnastyki? Zainteresowani sportem i zdrowym stylem życia będą też mogli wysłuchać wywiadu z pabianiczanką, mistrzynią świata Federacji WPF w kategorii Bikini Athletic Hard – panią Anną Wójcicką.

 

Lipiec zachęca do aktywności, dlatego mamy więcej sportowych atrakcji! Akademia Sportu Pasji, znajdująca się przy ulicy Traugutta 9, przygotowała pokaz akrobatyki. Nie będzie to zwykły pokaz, szkoła promuje akrobatykę powietrzną jako alternatywną formę Fitness dla dzieci i dorosłych. Styl Lolipop łączy Pole Dance oraz Aerial Hoop, czyli koła cyrkowe. Dla pasjonatów sztuk walki też się coś znajdzie. Global Krav Maga Academy przygotowała pokaz Krav Magi, który na pewno zachwyci zgromadzonych. Natomiast chwilę relaksu i odprężenia zapewni lekcja jogi prowadzona przez panią Alicję Jóźwiak, ze Szkoły Jogi w Pabianicach. Oprócz wyżej wspomnianych atrakcji, przed cały czas trwania pikniku, zapewniamy zabawy animacyjne dla dzieci w każdym wieku. Gwarantujemy, że nawet ci najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie.

Event pod hasłem „Moda na Lewityn” odbędzie się 14 lipca w niedzielę, w godzinach 16 – 19. To idealny sposób, by spędzić niedzielę rodzinnie i aktywnie. Zabierzcie dobre humory! Zapraszamy!
Wkrótce otwarty zostanie wodny plac zabaw
REKLAMA
Poprzedni artykułCztery zastępy strażaków interweniowały w żłobku
Następny artykułKoniec sprawy w prokuraturze. Prezydent i starosta mogą spać spokojnie