Strona główna Na sygnale Kryminalne Lepkie, złote rączki

Lepkie, złote rączki

0

Wpadła trójka złodziei w wieku od 20 do 27 lat. Okradali markety budowlane.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 października ok. godz. 14.00. Trzech mężczyzn w wieku 20, 21 i 27 lat, zwróciło na siebie uwagę nieumundurowanych policjantów z pionu kryminalnego. Dziwnie zachowujący się mężczyźni, wymieniali się ubraniami, między blokami przy ul. Podleśnej.

– Okazało się, że w ten sposób męskie trio przygotowało się do kradzieży sklepowej. Weszli do marketu przy ul. Myśliwskiej, skąd skradli szpulę przewodów instalacyjnych ,wartych prawie 300 złotych – informuje komisarz Joanna Szczęsna z pabianickiej policji.

Mężczyźni nie zdążyli uciec. Zostali zatrzymani przez nieumundurowany patrol policji. Przy jednym z zatrzymanych, znaleziono wkrętarkę wartą kilkadziesiąt złotych, skradzioną z innego sklepu.

– 27-latek za powyższe wykroczenie został ukarany 500-złotowym mandatem karnym. Sprawa kradzieży przewodów trafiła już do policjantów zajmującymi się wykroczeniami. Kodeks wykroczeń przewiduje za powyższy czyn karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny dodaje Szczęsna.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments