Strona główna Dzieje się Rozrywka Lato będzie umierać głośno?

Lato będzie umierać głośno?

0

Choć dwudniowy festiwal odbędzie się dopiero we wrześniu, pabianickie kapele potrzebują wsparcia już dziś.

Chodzi oczywiście o festiwal Summer Dying Loud, który odbędzie się w dniach 9-10 września w Aleksandrowie Łódzkim. Na terenie aleksandrowskiego MOSiR-u będzie można usłyszeć 16 kapel, grających wszelkie możliwe rodzaje mocnego brzmienia oraz 2 wybrane przez publikę, tzw. otwieracze. Miano to oraz prawo do otwarcia każdego z dni festiwalu przypadnie dwóm z 59 grup, które zbiorą najwyższą ilość polubień. Walczą o nie dwie kapele z Pabianic – Cornada z numerem 11 i Maggoth, któremu przypadł numer 33. Głosować można na stronie festiwalu oraz jego profilu w serwisie Facebook. Wyniki zostaną ogłoszone 22 sierpnia w samo południe.

Po raz pierwszy od 2009 roku, na scenie zaprezentują się również kapele zagraniczne. Tegoroczną edycję wzbogaci m. in. najlepszy tribute band zespołu Motorhead – grupa Bambers, pochodząca z Norwegii. Pełna lista zespołów prezentuje się następująco:

Piątek (09.09): Sweet Noise, Closterkeller, KSU, Jinjer, Vidian, Tuff Enuff, Tester Gier.

Sobota (10.09): Grave, Sinister, Bombers, Antigama, Mord’a’Stigmata, Sunnata, Thermit, Sun Dance, Nonamen.

Jednodniowe bilety sprzedawane są w cenie 35 zł, zaś dwudniowe karnety, uprawniające do korzystania z całej infrastruktury festiwalu kosztują 50 zł.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments