Strona główna Dzieje się Ku pamięci Grzegorza Małolepszego. Zabrzmią przeboje znanych artystów

Ku pamięci Grzegorza Małolepszego. Zabrzmią przeboje znanych artystów

0
Koncert jest dedykowany zmarłemu Grzegorzowi Małolepszemu.
Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach rozbrzmi w piątek, 5 listopada, znanymi piosenkami polskich artystów. Odbędzie się tutaj bowiem koncert, zatytułowany „Wspomnienia”.

W programie znajdą się utwory m.in. tych, których już z nami nie ma – Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Ireny Jarockiej, Piotra Szczepanika, Ewy Demarczyk, Kaliny Jędrusik, Miry Kubasińskiej… Usłyszymy również piosenki z repertuaru zespołów: „Maanam”, „Republika”, „Czerwone Gitary”, „Budka Suflera”.

Na scenie MOK-u wystąpi dwoje wokalistów: Aleksandra Skonieczna i Janusz Ryngajłło, którym będzie towarzyszył zespół w składzie: Michał Makulski – klawisze, Maciej Kuliberda – gitara, Michał Nowak – gitara basowa, Andrzej Domaradzki – perkusja.

Wśród biorących udział w koncercie artystów miał znaleźć się Grzegorz Małolepszy, gitarzysta, który zmarł w lutym bieżącego roku, a przez wiele lat był związany z Miejskim Ośrodkiem Kultury. To właśnie jemu jest dedykowane piątkowe wydarzenie. Początek o godz. 18.00. 

Bilety na nie, w cenie 20 zł, można nabyć w kasie MOK. Te zakupione na koncert w ubiegłym roku, które są niewykorzystane, zachowują ważność. Należy tylko zgłosić się do kasy w celu aktualizacji miejsca.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments